Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

hledam lidi s banem co si chteji dat MP;)


RohLLIKs

Recommended Posts

nuze...vyresil jsem to ale ne k dobremu :(

osobne jsem si musel forwardnout porty s IP adresou kompu (predtim sem to delal s IP gondoly nebo toho programku)...bohuzel to ale funguje jako virtualni LAN (hamachi) a Xko ma nastaveno se od sys. linku odpojit/nepripojit pokud je ping vetsi nez 30ms. s lubem vam to slape pac ma asi slusnej bandwidth a upload. jedina moznost by tedy byla nejak hacknout nastaveni gondly (tim nerikam ze bych mel jen tuseni jak na to)..ale kolik lidi by to asi pak zvladlo zprovoznit? kdyz si vetsinou ani neumi forwardnout porty

jestli ma nekdo nejkej uzasnej napad nebo treba vi o serveru kde si clovek muze nechat bezet vlastni soft za slusny prachy tak sem s tim

btw prestante ze me delat debila.. vypnout firewall nebo torrent klienta fakt neni uzasnej napad. ping se pokud vim zlepsit neda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 290
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

nuze...vyresil jsem to ale ne k dobremu :(

osobne jsem si musel forwardnout porty s IP adresou kompu (predtim sem to delal s IP gondoly nebo toho programku)...bohuzel to ale funguje jako virtualni LAN (hamachi) a Xko ma nastaveno se od sys. linku odpojit/nepripojit pokud je ping vetsi nez 30ms. s lubem vam to slape pac ma asi slusnej bandwidth a upload. jedina moznost by tedy byla nejak hacknout nastaveni gondly (tim nerikam ze bych mel jen tuseni jak na to)..ale kolik lidi by to asi pak zvladlo zprovoznit? kdyz si vetsinou ani neumi forwardnout porty

jestli ma nekdo nejkej uzasnej napad nebo treba vi o serveru kde si clovek muze nechat bezet vlastni soft za slusny prachy tak sem s tim

btw prestante ze me delat debila.. vypnout firewall nebo torrent klienta fakt neni uzasnej napad. ping se pokud vim zlepsit neda

takže je to celkem na nic hmm zatim bann nemam ale pokud ho obrdzim tak se pod 30 ms nedostanu hmm takze tahle moznost padla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele hoši poradte vždycky když spustím leaf.exe tak se objevi tabulka a v ní pořad načita initializing nebo tak nějak a nechce se to spustit čekal sem hodinu a nic tak sem klik na tu zelenou ikonu dole v rohu jak jsou hodiny atd. a dal sem open a vyskocil mi program ale hned se sekl a nešel spustit nevíte čim to je? :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To povídej oslum ... těm co se to povedlo, je to jedno ... myslí jenom na sebe ,,Hraju, kašlu na ně". Zítra se to pokusím nějak spojit ... pokud to vyjde, udělám návod sám ...

já bych ti byl velice vděčný ;) takže ti držím palce :thumbup::thumbup: pokud by jsi chtěl někoho s kým by jsi mohl testovat můžeme se domluvit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já sice druhý server vidím ale prostě se to tam nepřipojí, takže tutorial by se fakt hodil.. někdo to tu chce pořádně rozjet, ale neudělá žádnej pořádnej tutorial jen nastavte tohle čislo na tamten port aby se připojil na tamtu adresu leafu.. srozumitelne no x)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže, už se více lidem podařilo spojit stejně jako me s hráčem FOXLIVECZ (na leafu)

Takže takový stručný návod:

1.Přidáte si nějaký lidi.

2.Dáte Share

3.V Select Network vyberete postupně všechny sítě co tam máte a u všech kliknete na: Private Network -- Permissions a tam zaškrtnete všechny ve všech sítích.

4.V té svojí hlavní (já ji mám jako My Friends) - dáte i Game Server -- Permissions a zase všechny zaškrtnout.

5.Teď stačí aby někdo založil (hlavně ten druhý člověk tohle vše musí udělat TAKÉ !!!), a když rozkliknete na jeho jméno(nebo on na vaše), tak se vám tam objeví 3 věci: Connect to computer / Connect to game server / View shared files - nás zajímá jen to Connect to game server

6. Když tedy někdo založí, mělo by se to Connect to game server změnit na Disconnect from game server (a na to neklikejte) a nebo je možné že to nebude zašedlé a bude tam normálně Connect to game server - poté na to klikněte.

7. Pokud se s tímto nic neděje, je třeba nastavit port. To uděláte tak, že se odlogujete z Leafu, teď v té horní liště kliknete na File - Options

8.Objeví se vám tabulka, kliknete na Connection Settings. Dále na Enable port forwarding a do tabulky Port musíte napsat nějaký port (Na of. stránce leafu je něco o tom, že to musí být stejný jako používá router, ke kterému je připojený Xbox a vaše PC, ale já tam mám 80 ale port jsem napsal 8080 - tak to můžete taky zkusit (( Nezaručuji že vám to při tomto stejném portu půjde !!!)) )

9. To samé musí udělat samozřejmě i váš kamarád (je jedno jestli se připojuje nebo jestli zakládá)

10. Teď by vám to mělo fungovat (aspoň mě to podle tohoto funguje).

Jestli ne, můžete se ptát.

Dodatečné info: zkoušel jsem taky zakládat, FOX se na mě připojil.

Takže jestliže někdo říkal, že je třeba veřejná IP adresa pro toho kdo zakládá tak vám říkám že NE !!! Veřejná IP NENÍ NUTNÁ !!!

Uff. tak doufám že to někdo rozchodí, příp. si mě přidejte:

ID: Donach Celé jméno: Donach .

A já jdu :psp:

DODATEK: Jakmile nainstalujete Leaf - NIC JINÉHO SE NA PC NEINSTALUJE !!! A na XBOX 360 TAKÉ NE !!! - pouze si tam musíte nastavit, abyste viděli svůj PC a mohli se na něj dostat.

DODATEK2: Jinak celý ten postup výše se dělá na PC- na XBOXu se jen nastaví abyste byli spojení s PC v jedné síti.

další DODATEK: Pokud se už na někoho připojujete, a napíše vám to Unable to join host (nebo tak nějak) - Zkuste hry Refreshnout /jako ty co tam jsou vyobrazené/ a zkusit se připojit ještě tak 2x - 5x...

Ne vždy vás to připojí na 1. pokus !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže, už se více lidem podařilo spojit stejně jako me s hráčem FOXLIVECZ (na leafu)

Takže takový stručný návod:

1.Přidáte si nějaký lidi.

2.Dáte Share

3.V Select Network vyberete postupně všechny sítě co tam máte a u všech kliknete na: Private Network -- Permissions a tam zaškrtnete všechny ve všech sítích.

4.V té svojí hlavní (já ji mám jako My Friends) - dáte i Game Server -- Permissions a zase všechny zaškrtnout.

5.Teď stačí aby někdo založil (hlavně on tohle vše musí udělat TAKÉ !!!), a když rozkliknete na jeho jméno, tak se vám tam objeví 3 věci: Connect to computer / Connect to game server / View shared files - nás zajímá jen to Connect to game server

6. Když tedy někdo založí, mělo by se to Connect to game server změnit na Disconnect from game server (a na to neklikejte) a nebo je možné že to nebude zašedlé a bude tam normálně Connect to game server - poté na to klikněte.

7. Pokud se s tímto nic neděje, je třeba nastavit port. To uděláte tak, že se odlogujete z Leafu, teď v té horní liště kliknete na File - Options

8.Objeví se vám tabulka, kliknete na Connection Settings. Dále na Enable port forwarding a do tabulky Port musíte napsat nějaký port (Na of. stránce leafu je něco o tom, že to musí bejt stejnej jakou používá router, ke kterému je připojený Xbox a vaše PC, ale já tam mám 80 ale port jsem napsal 8080 - tak to můžete taky zkusit (( Nezaručuji že vám při tomto stejném portu to půjde !!!)) )

9. To samé musí udělat samozřejmě i váš kamarád (je jedno jestli se připojuje nebo jestli zakládá)

10. Teď by vám to mělo fungovat (aspoň me to podle tohoto funguje).

Jestli ne, asi vám těžko poradím ale můžete se ptát.

Dodatečné info: zkoušel jsem taky zakládat, FOX se na mě připojil.

Takže jestliže někdo říkal, že je třeba veřejná IP adresa pro toho kdo zakládá tak vám říkám že NE !!! Veřejná IP NENÍ NUTNÁ !!!

Uff. tak doufám že to někdo rozchodí, příp. si mě přidejte:

ID: Donach Celé jméno: Donach .

A já jdu :psp:

když to takhle nastavim v XKU ... a nebo musim naistalovat i pc neco ... nemam ban a na xbox live se moc nechce pujde to abych se prioritně nehlasil k livu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže, už se více lidem podařilo spojit stejně jako me s hráčem FOXLIVECZ (na leafu)

Takže takový stručný návod:

1.Přidáte si nějaký lidi.

2.Dáte Share

3.V Select Network vyberete postupně všechny sítě co tam máte a u všech kliknete na: Private Network -- Permissions a tam zaškrtnete všechny ve všech sítích.

4.V té svojí hlavní (já ji mám jako My Friends) - dáte i Game Server -- Permissions a zase všechny zaškrtnout.

5.Teď stačí aby někdo založil (hlavně ten druhý člověk tohle vše musí udělat TAKÉ !!!), a když rozkliknete na jeho jméno(nebo on na vaše), tak se vám tam objeví 3 věci: Connect to computer / Connect to game server / View shared files - nás zajímá jen to Connect to game server

6. Když tedy někdo založí, mělo by se to Connect to game server změnit na Disconnect from game server (a na to neklikejte) a nebo je možné že to nebude zašedlé a bude tam normálně Connect to game server - poté na to klikněte.

7. Pokud se s tímto nic neděje, je třeba nastavit port. To uděláte tak, že se odlogujete z Leafu, teď v té horní liště kliknete na File - Options

8.Objeví se vám tabulka, kliknete na Connection Settings. Dále na Enable port forwarding a do tabulky Port musíte napsat nějaký port (Na of. stránce leafu je něco o tom, že to musí být stejný jako používá router, ke kterému je připojený Xbox a vaše PC, ale já tam mám 80 ale port jsem napsal 8080 - tak to můžete taky zkusit (( Nezaručuji že vám to při tomto stejném portu půjde !!!)) )

9. To samé musí udělat samozřejmě i váš kamarád (je jedno jestli se připojuje nebo jestli zakládá)

10. Teď by vám to mělo fungovat (aspoň mě to podle tohoto funguje).

Jestli ne, můžete se ptát.

Dodatečné info: zkoušel jsem taky zakládat, FOX se na mě připojil.

Takže jestliže někdo říkal, že je třeba veřejná IP adresa pro toho kdo zakládá tak vám říkám že NE !!! Veřejná IP NENÍ NUTNÁ !!!

Uff. tak doufám že to někdo rozchodí, příp. si mě přidejte:

ID: Donach Celé jméno: Donach .

A já jdu :psp:

DODATEK: Jakmile nainstalujete Leaf - NIC JINÉHO SE NA PC NEINSTALUJE !!! A na XBOX 360 TAKÉ NE !!! - pouze si tam musíte nastavit, abyste viděli svůj PC a mohli se na něj dostat.

DODATEK2: Jinak celý ten postup výše se dělá na PC- na XBOXu se jen nastaví abyste byli spojení s PC v jedné síti.

další DODATEK: Pokud se už na někoho připojujete, a napíše vám to Unable to join host (nebo tak nějak) - Zkuste hry Refreshnout /jako ty co tam jsou vyobrazené/ a zkusit se připojit ještě tak 2x - 5x...

Ne vždy vás to připojí na 1. pokus !!!

Takže podle tohohle jsem pochopil, že budu hrát tam maximálně s jedním, dvěma lidmi. Tím pádem se nelze připojit třeba k někomu neznámému na server, kde hraje třeba 15 lidí ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu