Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

HTC TOUCH 2 vs Iphone 2g


Panther

Recommended Posts

Pokud řídíš, GPS se hodí, jinak je to taková "blbůstka"... Jinak když už iPhone tak aspoň 3G (sestra má 3GS a je spokojená). Já mám Touch Pro 2 a sice se občas nepochopitelně zpomalí, ale jinak běhá svižně apod...

Záleží co preferuješ... na iPhone máš hromadu aplikácí/krávovinek, na Touch Pro 2 se zase LUXUSNĚ PÍŠE, díky klávesnici... Pokud si jako já a po cestě autobusem vyřizuješ email, sms a zároveň ICQ, tak doporučuju TP2... pokud to chceš pro zábavu na blbinky a aby si byl "freecoolín" tak zase iPhone

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Záleží co preferuješ... na iPhone máš hromadu aplikácí/krávovinek, na Touch Pro 2 se zase LUXUSNĚ PÍŠE, díky klávesnici... Pokud si jako já a po cestě autobusem vyřizuješ email, sms a zároveň ICQ, tak doporučuju TP2... pokud to chceš pro zábavu na blbinky a aby si byl "freecoolín" tak zase iPhone

Ať si vybere co uzná za vhodné, ale:

Nevidim důvod proč bych na iPhonu nemohl vyřizovat email, sms + icq a mnohem víc. Sice má TP2 Klávesnici, ale to nic nemění na tom, že na iPhonu se píše velmi dobře ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2g je taky dobrej je aspon tenčí než 3g a víc vydrzi protoze je plechovej ja ho mam uz rok a pul a uz nefunguje reprak mikrofon vypadlo mi apple logo a cocka fotaku a ten cerny plast mam prilepeny lepici paskou :)
malinko rozpadlej a jestli chapu tak 3G ze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začínal jsem na Dancallovi asi před 12ti lety, pak jsem měl Sony Ericssony (T610i, P800, P990), měl jsem Nokie (N75, N95, E90). Bůhví na co všechno z těch olies time jsem zapomněl - teď už mám snad druhý rok iPhone 2G v 16GB verzi a nechci už nic jinýho. Všechno funguje, GPSku oželím (tu mám v autě i na moto), SMSku napíšu pohodlně, telefon vyřídím v klidu, spousty kravinek si sosnu z netu, hry na tom jedou, baterka drží, na zem mi spadnul už 100x a pořád jede. Pro MĚ ideální telefon

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja za 4500 sehnal 3g 8GB jeste s rocni zarukou, staci jen hledat jak aukro, bazos, sbazar, mobilmania atd.

hmm tak tomu říkám štěstí(asi si hodně rixkoval když si tomu věřil ale vyplatilo se ti to) protože já sehnal jedině za 4000,- a to ne v moc dobrém stavu

Začínal jsem na Dancallovi asi před 12ti lety, pak jsem měl Sony Ericssony (T610i, P800, P990), měl jsem Nokie (N75, N95, E90). Bůhví na co všechno z těch olies time jsem zapomněl - teď už mám snad druhý rok iPhone 2G v 16GB verzi a nechci už nic jinýho. Všechno funguje, GPSku oželím (tu mám v autě i na moto), SMSku napíšu pohodlně, telefon vyřídím v klidu, spousty kravinek si sosnu z netu, hry na tom jedou, baterka drží, na zem mi spadnul už 100x a pořád jede. Pro MĚ ideální telefon

já mám iphone 2g už nějakou chvíli a celkem mě štve pár věci které jsou celkem demence a naprosto nelogické od applu

např ... mám zamčený mobil a někdo mi volá ... nedá se nijak zrušit hovor jde to jen přijmout ... prostě nejde :D

2. věc ... vlastní equalizer to by jeden z nejlepších přehráváčů mp3 měl mít :D ale nemá :D

3.. věc ... telefon je starší ... takže reprák není v 100% stavu ... a když mám nastavený equalizer a hraje to z repráku tak to má neuvěřitelný zkreslení (neuvěřitelný!- mám nastavený zvýrazněné hloubky) takže by bylo ideální kdyby po odpojení sluchátek se automaticky equalizer vypl jenže to nejde musím manuálně vypnout abych mohl pouštět z repráku :) ...

4. to že telefon jenom umí fotit(a to ještě má nulové funkce) to je hrozně nelogická věc ale budiž JB to jistí

5. to že na iphone a itunes nejde manuálně organizovat mp3 na to jsem si musel zvyknout oproti ipod touch

6. jakákoliv mp3 na vyzvánění prostě nejde bez JB nebo programu v pc :)

... je toho víc lae to je jediné na co si vzpomenu

téměř všechy nedostatky vyřeší JB to jo ale člověk co chce mít vše legál ... si může nasrat :)(i když u 2g v cř to bez jb ani nejde :))

u HTC kaiser (nejlepší mobil s Wm co jsem měl) jsem měl pouze jeden nedostatek a to že telefon měl pouze usb připojení sluchátek tudíž jsem potřeboval redukci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám iphone 2g už nějakou chvíli a celkem mě štve pár věci které jsou celkem demence a naprosto nelogické od applu

Takže :-))

1) Jak už někdo psal, hovor nepřijmeš stlačením tlačítka pro vypnutí, ztišíš zvonění tlačítkem volume na straně

2) evkalizer to ma - alespoň ten můj iPhone tedy ano - nastavení - ipod - ekvalizer

3) Mno - měl jsem něco podobnýho a na vině nebyl reprák, ale ten plast spodní černej, byl totálně zaprasen od bordelu z kapes, stačilo vyndat, vyfoukat, očistit a na chvíli jako novej

4) na foťák jsou i aplikace z istore, nicméně jako reportážní foto to stačí, na jiný věci mám zrcadlovku, co jinýho byste chtěli po optice co má čtvrt centimetru proboha? To je jednoduchá fyzika, i kdyby tam byl 10MB chip, k ničemu s takovouhle optikou

5) zkus iTunes a nebudeš chtít jinak - bránil jsem se tomu, přišlo mi to debilní, ale potom co jsem si udělal pořádek v MP3 včetně TAGů tak to funguje parádně!

6) to fakt nejde, jde to v iTunes třeba jako podcast, ale tohle třeba mě nevadí vůbec, stejně mi to hraje už rok stejně (another marimba) a vím že je to můj telefon :-)

Legal nelegal - čím víc zjišťuju, že ten jailbreak potřebuju jen pro systémový věci - terminal, wifiscanner apod...

Jediný co docela uvažuju je ta nová nokia (N900, E900?) - ale v ruce jsem to neměl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže :-))

1) Jak už někdo psal, hovor nepřijmeš stlačením tlačítka pro vypnutí, ztišíš zvonění tlačítkem volume na straně

2) evkalizer to ma - alespoň ten můj iPhone tedy ano - nastavení - ipod - ekvalizer

3) Mno - měl jsem něco podobnýho a na vině nebyl reprák, ale ten plast spodní černej, byl totálně zaprasen od bordelu z kapes, stačilo vyndat, vyfoukat, očistit a na chvíli jako novej

4) na foťák jsou i aplikace z istore, nicméně jako reportážní foto to stačí, na jiný věci mám zrcadlovku, co jinýho byste chtěli po optice co má čtvrt centimetru proboha? To je jednoduchá fyzika, i kdyby tam byl 10MB chip, k ničemu s takovouhle optikou

5) zkus iTunes a nebudeš chtít jinak - bránil jsem se tomu, přišlo mi to debilní, ale potom co jsem si udělal pořádek v MP3 včetně TAGů tak to funguje parádně!

6) to fakt nejde, jde to v iTunes třeba jako podcast, ale tohle třeba mě nevadí vůbec, stejně mi to hraje už rok stejně (another marimba) a vím že je to můj telefon :-)

Legal nelegal - čím víc zjišťuju, že ten jailbreak potřebuju jen pro systémový věci - terminal, wifiscanner apod...

Jediný co docela uvažuju je ta nová nokia (N900, E900?) - ale v ruce jsem to neměl

2.)nemyslím přednastavené equalizery ale manuální equalizer

3.) zkusim uvidím ale moc nedoufám(a i kdyby tak to podle mě moc nepomůže)

koukám že se to bude muset asi rozebrat a do toho já se už pouštět nebudu jeden iphod jsme rozebíráním zničil ... xD

4.) na itunes store ale za prachy ne? :D to je už horší jak WM :D

5.) jo já vím má to výhody(playlisty atd.) akorát musím používat druhý program jako obyčejný přehrávač protože v itunes nemám všechny mp3 co mám na hdd protože je nechci v iphone :)

6.) no mě to vadí dost :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dle mého názoru u nás ve městě všichni mají stejný názor na Iphon.. Že to je blbí mobil a nemá cenu ho kupovat.

Nemyslím si že to je úplně na hovn* ale mobil s dotykovím dysplejem je hrozně nepraktickej. Pro mě je těžký zvyknout si na klávesnici na Ipodovi (Touch 3.gen) kterého mám asi měsíc.

Nevím. Pro mě jsou jedinou volbou Nokie jako mobily. HTC si všichni chválej ačkoliv je to novinka a obchody ještě nemají takový sortiment jako zahraničí a prostě je jich tu málo tu značku znám chvíli a nikde se neprodávají ani se moc nepíše nic.

A jinak k foťáku od Apple. Neuvěřitelné že se to dá takto zmrvit.. Prostě foťák na ipodovi jak Nano tak na Phonovi NIKDY !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu