Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Syphon Filter: Logan‘s Shadow


shadow.wizard

Recommended Posts

  • Odpovědi 132
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Tak a je to tu :) prve dojmy z prave dohratych 5 kapitol v treningu :)

plavanie je jednoduche :) nove moznosti ako strielanie z krytu alebo stlacanie vybranych funkcii cool, stiahnutie nejakeho cloveka do vody pecka :) grafika po starom, humor Bishopa (ucitela plavania :P ) uzasny... zatial je to pre mna najlepsia hra na PSP tohto roka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je pecka!

Kto si to chce precitat tak moze, pre niekoho to moze byt spoiler :)

V 4 Misii sa dostanete do vezenia... ako vacsina vie, tak pri niektorych in-game pasazach musite stlacat urcite tlacitka :) schvalne som to skusil ci sa nieco zmeni :)

sedite na kresle ku ktoremu pride nejake vojak vas vyspovedat... musite stlacat tlacitka najrpv som to tak neurobil, udrel ma a letel som do cely :)

druhy krat som ich stlacal a do cely som sa vobec nedostal :) tak tomu hovorim pecka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je pecka!

Kto si to chce precitat tak moze, pre niekoho to moze byt spoiler :)

V 4 Misii sa dostanete do vezenia... ako vacsina vie, tak pri niektorych in-game pasazach musite stlacat urcite tlacitka :) schvalne som to skusil ci sa nieco zmeni :)

sedite na kresle ku ktoremu pride nejake vojak vas vyspovedat... musite stlacat tlacitka najrpv som to tak neurobil, udrel ma a letel som do cely :)

druhy krat som ich stlacal a do cely som sa vobec nedostal :) tak tomu hovorim pecka...

pokud si hral hru Fahrenheit (doporucuju), tak by ti to jako takova pecka neprislo :)

btw: na tech videich vypada hodne hezky hladina vody, jak to vypada v realu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud si hral hru Fahrenheit (doporucuju), tak by ti to jako takova pecka neprislo :)

btw: na tech videich vypada hodne hezky hladina vody, jak to vypada v realu?

Hral som Fahrenheita a pre mna je to jedna z najlepsich hier ktore som kedy hral... nieco uzasne ;)

hladina vody vyzera pekne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hral som Fahrenheita a pre mna je to jedna z najlepsich hier ktore som kedy hral... nieco uzasne ;)

hladina vody vyzera pekne ;)

ja ho teda hral na pc, ale mam dojem ze je i na ps2, je to tak? mimochodem, jak se ti mackaly cudliky ve scene, kde litaly v byte veci a nabytek? :D to byl pro me nejvetsi masakr, u keryho jsem hodne ztracel nervy... jinak ten syphon filter vypada fakt pekne, hral sem na psp jen prvni dil nekde v JRC ve stojanu a moc me to teda neoslovilo, ale tady ty videa vypadaj uplne dobre... krom plavani a mackani cudliku, je tam jeste nejaky vylepseni oproti tomu prvnimu dilu? treba lepsi hratelnost, nejaky mezihry (neco jako to mackani cudliku) a dalsi veci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ stlacanie tlacidiel na urcitom mieste mas tam nove, nove pohyby, plavanie, vylepsena grafika atd.

k Fahrenheitovy: v byte to bolo este lahke... masaker bol na streche sirotinca, odkial som zobral na strechu Indogo Child :) to bol masaker... hru som presiel asi 5x :) fakt na taketo hry sa nezabuda ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je pecka!

Kto si to chce precitat tak moze, pre niekoho to moze byt spoiler :)

V 4 Misii sa dostanete do vezenia... ako vacsina vie, tak pri niektorych in-game pasazach musite stlacat urcite tlacitka :) schvalne som to skusil ci sa nieco zmeni :)

sedite na kresle ku ktoremu pride nejake vojak vas vyspovedat... musite stlacat tlacitka najrpv som to tak neurobil, udrel ma a letel som do cely :)

druhy krat som ich stlacal a do cely som sa vobec nedostal :) tak tomu hovorim pecka...

jo jo to mě taky dostalo jasně přesně tohle jsem skoušel je to hezké že už udělaly takovouhle vychytávku na psp ale je lepší to omačkat ... a toho týoka vrazit místo vás na to křeslo a pak napravo je páčka která ho usmaží :D (lepší pocit)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ stlacanie tlacidiel na urcitom mieste mas tam nove, nove pohyby, plavanie, vylepsena grafika atd.

k Fahrenheitovy: v byte to bolo este lahke... masaker bol na streche sirotinca, odkial som zobral na strechu Indogo Child :) to bol masaker... hru som presiel asi 5x :) fakt na taketo hry sa nezabuda ;)

to byla fajn hra, kdyby neco takovyho bylo na psp, nenarocny na ovladani a na cas a pritom spickovy jako nejakej film, tak ho kupuju hned... ale pro me bylo fakt nejtezsi to v tom byte... ostatni veci jsem dal na mnohem min pokusu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dohrate... nic ine som za tie 3 dni nezapinal okrem Syphona :) veeelmi dobra hra so skvelym pribehom a bombovym zvratom na konci :)

o grafike a hratelnost netreba hovorit... trosku ma sklamalo Infrastructure ktore ide... je tam momentalne cez 50 hracov ale su pomerne lagy... skoda :(

bonusove misie ako "First Lian's" alebo "Behind the Scenes" su super :) som s hrou spokojny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zatim jsem eště nehrál protože eště nemám PSP :D:D:bash: ale jinak dohrál syphona 3 a ten byl bombovej, pak jsem hrál 2jku ale zkesnul jsem u mostu jak je podmiovanej a dál jsem se nedostal :( pak jsem to přestal hrát, jinak v trojce mi nejvíc dala zabrat 2 mise v džungly, kde jsem měl sebrat ty vzorky apod. jinak rád bych si zrahrál i tohle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zatim jsem eště nehrál protože eště nemám PSP :D:D:bash: ale jinak dohrál syphona 3 a ten byl bombovej, pak jsem hrál 2jku ale zkesnul jsem u mostu jak je podmiovanej a dál jsem se nedostal :( pak jsem to přestal hrát, jinak v trojce mi nejvíc dala zabrat 2 mise v džungly, kde jsem měl sebrat ty vzorky apod. jinak rád bych si zrahrál i tohle.

ten most je lehkej :D ted sem to hral na PSP, druhy CD je o dost tezsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci nevim jestli to tu už bylo, ale jsem v tý misy, kde s Bishopem plavem ve vodě... už jsem vylezli z tý potopený lodi a teď hledáme naší ponorku. No ale ten Bishop jjenom stojí na místě a čumí a je u něj napsaný Searching.

Nevim co dál.. celý sem to tam proplaval... :?: ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu