Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Syphon Filter: Logan‘s Shadow


shadow.wizard

Recommended Posts

  • Odpovědi 132
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

kluci nevim jestli to tu už bylo, ale jsem v tý misy, kde s Bishopem plavem ve vodě... už jsem vylezli z tý potopený lodi a teď hledáme naší ponorku. No ale ten Bishop jjenom stojí na místě a čumí a je u něj napsaný Searching.

Nevim co dál.. celý sem to tam proplaval... :?: ziped:

Mas mu doniest volant z potopeneho vrtulnika :P
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2shadow:myslim si ze uz sem ty miny odtahl aby ta ponorka mohla projet dal vis..A ted ta ponorka stoji pred tou lodi(jakoby naproti ni)a ja nevim co by dal...

Zapni si EDSU (to červený vidění), a koukni na loď, blikají Ti tam místa, kam musíš doplavat a zabouchat. Až to bude mít ten "správnej zvuk", Bishop s ponorkou přijede a probourá to :) .

Jinak tahle hra je absolutní špička. Jestli se mi Dark Mirror líbil, tak tenhle díl miluju :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzete mi nekdo poradit? Zasekl jsem se v pate campani(ted nevim cast), utikam pryc z toho ?arabskeho? vezeni s nejakou slecnou... A ted k tomu zaseku... Dostanu se k obrovske dire v zemi, nad kterou je lano na prevoz pomoci ?ECT? (nebo jak to je:D)... Sam prejedu, ale moje spolecnice nikoli a nevim, jak ji tam mam dostat, protoze dal jit sam nemuzu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze za vikend jsem to dohral hned v sobotu a ted to hraju podruhe na hard.. je to fakt bomba! absolutne super , nemam co vytknout... taky ten bonus MP dalsiho dilu syphona nebo co to je .. no bomba ... jak si muzete do MP vytvaret ty vlastni mapy - svele udelany uz se tesim az to vyde ... jinak MP jsem hral jen ad-hoc 1na1 a parada - hrali jsme ten preview dalsiho dilu ...

nakonec nelitu ze jsem si kvuli teto hre koupil 2g kartu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzete mi nekdo poradit? Zasekl jsem se v pate campani(ted nevim cast), utikam pryc z toho ?arabskeho? vezeni s nejakou slecnou... A ted k tomu zaseku... Dostanu se k obrovske dire v zemi, nad kterou je lano na prevoz pomoci ?ECT? (nebo jak to je:D)... Sam prejedu, ale moje spolecnice nikoli a nevim, jak ji tam mam dostat, protoze dal jit sam nemuzu....
Sviet jej baterkou :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty sudy musíš sestřelovat ty, ale vezmi si na to tu "podvodní" pistoli, nezpožďujou se jí tolik střely. Vžycky, když naskočí časomíra, tak koukej kolem tý velký ponorky, každou chvilku tam spadne sud, střel do něj a okažmitě plav k jednomu ze tří poklopů tý ponorky a otevři ho :) . Takhle to musíš udělat třikrát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu