Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

XBOX 360 leafnetworks live pro Bannovane konzole


Xmatrix

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 145
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

Ahoj chtěl bych taky konečně začít ale zajímalo by mě jak velká hrozba banu tu je když začnu hrát online přes tenhle program ... pro jistotu sem smazal svůj online profil na xbox live a mp přes něj nehraju mam iFw ... ještě nemám ban a pořád mam možnost instalace na disk o to bych dost nerad přišel ... A poslední otázka kolik z vás hraje již BBC2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No taky uz bych se do toho mel dat a zkusit jak to funguje ale porad se k tomu nemuzu dokopat :cheesygrin:.Fenix myslim ze to tu bylo hodnekrat receno ze ban nemuzes dostat protoze se nepripojujes na Xbox Live.

tak to je dobře ale víš jak se to říka důvěřuj ale prověřuj :) a proto sem se ještě jednou zeptal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem si leaf nainstaloval a chci to zkusit tak si me prosim nekdo pridejte vsechny co jsem videl v tomhle topicu tak jsem si tam pridal :)

NICK: kekboi

Často hrané hry: GoW2, CoD 4 5, DIRT1, Guitar Hero 2,3, Aerosmith, Rock Band 1 a 2..

Čas kdy jsem online: Leaf bude zaplej pořád takže stačí napsat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu