Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

XBOX 360 leafnetworks live pro Bannovane konzole


Xmatrix

Recommended Posts

  • Odpovědi 145
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jo, přidal jsem si tě na Leafu, stačí když to potvrdíš a budeš tam, já ho mám zaplý pořád. Já mám bohužel ping po 30ms jenom večer/noci, po 22:30h. Mezi tím ti doporučuju přidat si i hráče s nickem chimaira29 , ten má ping pořád v pohodě, takže kdykoli se domluvíte, tak to můžete zkusit/popřípadě zahrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

NICK:Preciserug50

NEJHRANEJSI HRY:Vsechny COD od Modern Warfare 1,Battlefield 2,Left for dead 1 a 2,AC:Brotherhood,AvP 3,GTA 4,Far cry 2, GoW 2, Grid a dalsi

Cas kdy jsem nejcasteji na MP:Temer kazdy den od odpoledne do vecera.Nekdy i do rannich hodin.

Prosim nekdo si me pridejte,rad bych zahral neco v co-opu,treba Resident Evil 5,Gears of war 2

Muj Ping:20 ms

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Zdravim, mám samozřejmě jako každej jinej otázku :)... týká se to BANu.... to že bych ban neměl dostat když se připojim na leaf jsem tady vyčet...ale platí to i u lidí co jsou v registru pro zabanování ? jsem jeden z nich a to díky NFS: Hot Pursuit a její ochraně AP 25 o který jsem se dozvěděl když už bylo pozdě... jde mi o to že bych v budoucnu chtěl využívat xbox live , ale to musím na odflagování a reflash. Na co teď momentálně nejsou prachy. A hlavně se bojím, že jakýkoliv připojení xka k internetu mi vnutí nějakou aktualizaci či něco jinýho a mám Banána. K internetu jsem to připojil jen jednou a to když jsem to vystrčil z krabice kvůli aktualizaci Dashe. Na livko jsem ještě nepách. No každopádně bych byl rád za jakýkoliv rady, poznatky nebo názory co by to mohlo udělat. Rád bych se přidal mezi Vás a s někým něco zapařil. Předem díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...

Ahoj!

Je tohle téma stále aktuální?? Nebo už hráči hrají přes jiný server zadarmo? Nedávno jsem stáhl Splinter Cell Blacklist a docela mě táhne si to zahrát online, aktualizují se seznamy her a nesdílí se mnou někdo tuhle touhu??

čauko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu