Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Little big planet my level


Honza222

Recommended Posts

Naeditoval sem v editoru level.Docela sem si dal záaležet je to muj 1. pokus teprve se ucim...

Gameplay:

Screeny:

20091116194407.png

20091116194421.png

20091116194437.png

20091116194729.png

20091116194752.png

Takže potvrzena funkčnost, na pamětové kartě smažte (nebo překopírujte do PC, hlavně aby to tam nebylo) složku UCUS98744PROFILE a UCUS98744INSTALL z ms0:/PSP/SAVEDATA, poté rozbalte stáhnutý archiv SAVEDATA odtud z topicu a obsah složky SAVEDATA (UCUS98744PROFILE a UCUS98744INSTALL) překopírujte do ms0:/PSP/SAVEDATA, pak už jen zapěnte LBP a mapa se nainstaluje ...

Zalohujte si savedata!!!

Instalace zatím nevim kde přesně se muj level nachází tak sem upnul moje savedata.Zkopírovat do PSP/SAVEDATA/UCUS98744PROFILE mam USA verzi hry....

Level 2 ledové království:

Obrázky:

20091119171923.png

20091119172834.png

20091119175728.png

Máte neaky neakej level?Rad bych ho zkusil.... 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 140
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

stahnul jsem to ale když spustim hru tak tam mam načtený svuj profil takže tam ten tvuj level neni...jak to mam přepnout ne profil...??jde to vubec nebo musim smazat ten svuj... ??

Na jinym psp sem to netestoval nevim jak to pojedne kdyz tak jeste upnu game settings vydrz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když jsem ten svuj profil (celou složku LBP z savedata) smazal a dal jsem tam ten tvuj profil tak se mi ta hra rozjela od začátku...jako by tam žádný save nebyl...

btw ty máš gen-b??

Jj mam gen-b savedata upnuty 1.post

Kdyby to nikomu neslo tak tenhle level je jen pro inspiraci... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

navíc tam v tý složce máš asi o 20 souborů míň než já.. :D

jak si rozchodil na Bčku LBP?? já jsem tam musel dát D2 jinak mi to nešlo vůbec... :D

No stahoval sem to od Haka z pspiso.com psal ze je to USA verze a je patchla...Tady na foru to asi patchnuty neni nevim vlastne sem se sem ani nedival :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to nemam odsud.. ale taky jsem stahoval USA a potom jsem to pachnul sám a nešlo to..nevim jestli jsem to nedělal blbě ale dělal jsem to stejně jako ostatní hry a ty mi fungovali...:D: to je jedno :D

dal jsem tam všechno co jsi upnul a ty moje data jsem smazal ale pořád to nejde.. :(( pořád ta hra začíná odzačátku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to nemam odsud.. ale taky jsem stahoval USA a potom jsem to pachnul sám a nešlo to..nevim jestli jsem to nedělal blbě ale dělal jsem to stejně jako ostatní hry a ty mi fungovali...:D: to je jedno :D

dal jsem tam všechno co jsi upnul a ty moje data jsem smazal ale pořád to nejde.. :(( pořád ta hra začíná odzačátku..

No ja se jeste mrknu jestli nemam v psp neco navic ale pochybuji skoda ze to nejde :( no ja to stejne upnout na ps network nemuzu ptz mam cfw skoda :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty máš ty složky pojmenované UCUS98744PROFILE a UCUS98744INSTALL ale já mam UCES01264PROFILE a UCES01264INSTALL

tak jsem to zkopíroval a přejmenoval podle toho mého názvu ale nic..spustim hru ale jen se tam otáčí ty šipky a nic dál...

Nemas Europe verzi? UCUS -- jako USA a UCES -- jako europe?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu