Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

baterie


kendykejnova

Otázka

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1. JAK STARE NDS (NDSi) MAS?

2. Jak velke podsviceni pouzivas? (U NDS je to max 4, NDSi max 5.)

3. Hrajes se zvukem? Sluchatka ci repro a opet - jaka hlasitost?

U baterie NDS je dobre jednou za pul roku uplne vybit a nabit, jinak muzes nabijet dosytosti :D Co se tyce Acekardu, tak s nim hraju AZ 8 hodin v kuse, nastavene podsviceni mam na DRUHY STUPEN a zvuk pouzivam vyjimecne (vetsinou do sluchatek) nebo vubec. Pri hrani na max (zvuk repro, podsviceni na max) vydrzi tak 3-4 hodiny... Takze nic noveho...

Kazdopadne je mozne, ze uz mas odstavenou baterii... Nez to zjistis, tak ti doporucuji snizit podsviceni na minimum (2stupen), a nepouzivat zvuk (nebo pouzivat sluchatka. Pak dej vedet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jestli je nds temer dva mesice stare, tak by nemelo takhle zlobit, pokud bylo na zacatku 3 - 5x poradne vybite a nabite -> aby se naprogramovala baterie... (doporucuji to v navodu)

Podle toho, ale jakym zpusobem pises o svem NDS (mam na paragonu 30.09.09, tak baterka nemuze byt stara...) mi prijde, ze je Z DRUHE RUKY... Je to domnenka, jelikoz ja osobne si pamatuji, ze NDS mam zakoupene v LISTOPADU 2008 (par dni pred 29. - paragon jsem nevidel, jelikoz jsem ho dostal jako darek), a i presto vim, ze je fungl nove --- tudiz i zde by mohlo byt jadro pudla...

Placni me, jestli se pletu... :wohow:

Pokud mas nejakou original hru, tak to zkus s ni. Jestli bude problem i ted, tak AK2 je v poradku a baterie v haji. Vsude na netu (ruzna dalsi fora) a dokonce i sam vyrobce tvrdi, ze karta ma malou spotrebu energie... (coz potvrzuji)

(napis jakou mas presne - treba mas jeste starou verzi)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

kupoval jsem s aukra .i tady to prodaval.konzola je jak nova je cerna ma modrej kryt se zhora.stav i tlacitek je super je citit ze je to nova ds.jednou jsem mel new ds a bylo take same co se tice tlacitek atd..karta je acekard2.bateria jsem jse dival je tam 1000mah.nevim jestli koupit novu nebo ne no.mam to dsko tyden no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takze doporuceni... VYBIJ, NABIJ a to uplne az do vypnuti (takze si zahraj neco, u ceho ti pak nebude vadit, ze se ti to neulozi. Takhle to udelej nekolikrat (jak jsem psal 3 - 5x) a pri nabijeni se snaz DS nepouzivat... Pokud to nepujde, nezlepsi se to, tak zkus bud reklamovat, nebo si rovnou porid novou baterii...

Musim ale rict, ze mi ta koupe nepripada zrovna vyhodna a DUVOD prodeje dotycneho (nasel sem si odkaz http://www.aukro.cz/item795991416_nove_dslite_acekard_2_1_4gb_microsdhc_sandisk.html#gallery) mi neprijde LOGICKY... Takze jsi za posledni dva mesice TRETI MAJITEL... A to je hooodne velky duvod se obavat, ze se samotnym DS neco bude (taky koho by bavilo hrat pouze tri hodiny a pak nabijet...

Navic, nejsem moc velky znalec, ale ta nabijecka, ta asi nebude EVROPSKY STANDARD, kdyz ma "prechodku" na nasi... Takze bych i tipoval, ze doklad o koupi nebude to prave orechove... Nechci strasit, mozna si naletel...

Dale STYLUS neni original (doufam, ze k tomu mas i krabici, jelikoz v nem se nachazi dalsi... a pochybuju, ze po dvou majitelych po mesici a kousek NDS DOSTALO NOVOU NEORIGINALNI TUZTICKU...)

Jen to AK je uplne to same co mam ja...

UZIVATELE - ZKUSENEJSI - ZADAM O POMOC A PROVERENI FOTEK, na ktere jsem uvedl link... DEKUJI...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem opet patral...

PRODEJ HER... clovece, do ceho jsi se to namocil :D

PUVOCNI MAJITEL - PRODAVAJICI http://www.aukro.cz/item754429331_754429331.html

INFO O DS NA "PRODEJNE"

http://www.prodejher.cz/48-DS-Nintendo-DS/3246-konzole-Nintendo-DS-Lite-US-kobaltova-modra.html?page=1&back=view

INFO a NEDOPORUCENI prodejny

http://console-forum.net/showthread.php?t=68859&highlight=prodejher.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ako zatim zadnej problem.okrem baterie.ja jsem tadi cetl ze nekdo mal problem jako ja a po vymene karty za jinej tip do bolo ok.tak proto jsem zalozil tenhle topik jestli nema nekto taky problem jak ja.vys a co jsem mnel delat .dsi jse my nelibi tak tohle jo a za tri litre i s acekard je to super.:!:

byla tam krabice od dsk nabka,redukce s americki na nasi zasuvku,ta acekard .4gb sdhc micro,ctecka krabicka na acekard.stilus je jen jeden.jestli je origo to nevim a je to asi jedno ne?je na nem napsano nintendo no..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

a dsko je v luxusnim stav ani skrabanec otevira jse jak nove.tlacitka take.fak je jak u mne v praci kdyz otevru nove zabaleno dsko.kua.ja mnel dsko lite a mnel jsem karu ds one.a myslim ze spotrba byla o hodne lepsi tak proto?:idea:

a proc myslis ze jsem jse do necoho namocil?a jeste moc dekuju za help.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

S tim namocenim se ptej spis uzivatelu, kteri s tim maji zkusenosti (ptat se nemusis, staci si precist par odkazu v sekci pro PSP - nebo v linku, ktery jsem vyse uvedl)

S tou kartou... mozna si narazil na FAKE, ktery rychle odchazi. V te dobe, kdy to ten clovicek objednaval se na DX roztrhl pytel s nefunknimi nebo podivnymi verzemi AK2, takze je opravdu mozne, ze to dela prave ona (jestli se nepletu, tak do mesice odejde :D)

Stylus - v Evropske verzi (kterou vlastnim) je stylus v NDS a nahradni schovany v krabici. Je ale mozne, ze ho treba vytahli v tom krame, jelikoz ve standartnim baleni je pouze USA nabijecka, prechodka se k NDS nedostava (pridavaj ji prave v tom obchode, aby NDS mohli strelit i v CR)...

Cemu se ale divim, je prave ta bila spicka, jelikoz na oficialnich strankach nintenda, a vsude, kde nabizeji ORIGINAL NINTENDO STYLUS je cela tuzka, vcetne hrotu JEDNE BARVY... Levne kopie (treba z DX) maji stejny design - barva a pruhledna (bila) spicka...

BTW. funguju uz 20h, takze zacinam pomalu blaznit... :D

EDIT: Na DX jsem za levny baksis poridil batery replacement set s dvojnasobnou kapacitou... doufam, ze az ji nerozdelam, a vyzkousim, ze mi kvuli ni odejde jak baterie, tak nintendo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu