Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jakou konzoli k vanocum?


Exter999

Otázka

Ahoj vsem,blizi se vanoce a stim i vyber darku.I kdyz sem rikal,ze si herni konzoli nikdy nekoupim a odsuzoval jsem ji,zmenil jsem nazor,jelikoz nevim co jineho si od rodiny mam prat.:-)

Premyslim mezi Xbox 360 elite nebo PS3.Potrebuju aby mi nekdo poradil na zaklade mych dotazu.

1)Nestojim o hrani na netu.Spis na hrani s lidmi kteri ke mne prijdou.

2)Mam dva 6ti lete bratry,kteri by take hrali.Takze na jakou konzoli se dela vice her pro mrnata??

3)Hry si nejspise kupovat nebudu(Vice jak 2 hry do roka bych si stejne dovolit nemohl) Takze budu palit.

4)Jaka bude kvalita obrazu,na jednotlivych konzolich?V obyvaku mame LCD Philips Full HD uhlopricka 82cm z rady cineos.

5)Kdy si myslite ze vyjdou nove konzole??Nastvalo by me,kdyby za rok a pul vysla nova verze.

6)Jaka z techto konzoli ma vetsi potencial na hry do budoucna?

Moc dekuji vsem za ochotu a rady:!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

2)Xbox má na internetu velký výběr her ke stažení. I na tomto fóru.

3)Na Xbox existuje flash, který umožnuje hrát vypálené hry. PS3 jen originál.

4)V grafice nepoznáte rozdíl u xboxu nebo ps3. Ostrý obraz, ale zapotřebí hdmi kabel, který není součastí balení u xboxu.

5)Určitě za rok a půl ne, protože microsoft na konec příštího roku plánuje projekt Natal. Bude min 2-3-4 roky

6)TAk to nedokážu říct, ale pokud nechcete vrážet tisíce do her raději pořidte xbox na pálené hry. Zde najdete návody jak si hry vypálit. Flash seženete mx. do 1000,- a jedna hra výjde asi na 45,-

E: Aspon Thanks neuškodí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak rekl bych ze mas predem rozhodnuto, pokud si nechces kupovat origos budes si muset koupit asi xbox (pac PS3 jeste neni prolomeny takze bys jen tezko pouzil neco vypalenyho - a palit blue raye by asi taky nebylo nic moc, respektive stahovat tak velky obemy dat) .... Jinak ja mam PS3, absolutne se mi nelibi Xboxovej ovladac a ubec bych s tim nedokazal hrat (vadi mi ze nema analogy vedle sebe), s obrazem to bude titul od titulu, neco vypada lip na xboxu neco zas na PS3. Mimoto je mi proti srsti ze si MS nechava platit i za pouzivani online funkci u her a za pristup k demum, proto jsem zas ja vybral PS3. A prijde mi ze v posledni dobe ma PS3 vetsi mnozstvi a asi i kvalitnejsi exkulzivni tituly nez vychazi na xku. S poctem her pro deti ti neporadim, to nesleduju :), akorat co jsem zaregistroval u PS3 ted nedavno vysla celkem pekna vec pro deti Eye Pet, neco jako interaktivni tamagoci s kterym si hrajete primo jakoby na stole pred televizi pomoci kamerky PS eye.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No ked teda nechces kupovat hry tak mas jasno asi ten Xbox ja ho kupil take kvuli temu ale uz bych asi kupil radsi PS3. Jak mna MS nasralo stim HDD ze je nefunkcni stim sem fakt nepocital :?. Nove konzole myslim ze sa budu pripravovat az v roku 2012 nekde sem to cital takze este mas dost casu si konzolu uzit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

pokud nechces hrat online, tak je to jasny.. kup xbox a budes si hru vypalovat za tri petky..

pokud chces hrat online, kup si ps3 a hry kupuj.. hrani online tam je zadarmo..

nejlepsi je mit xbox na offline a tech par her ktery budes hrat online si koupit na ps3 a vsichni ti muzou vlest na zada :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

pokud si koupis ten novej 250gb bundle tak to bude urcite jasper(nejnovejsi revize) mozna si ale na papiru spocitej jestli se ti nevyplati koupit klasickej elite , nechat ho flashnout a dokoupit druhej cernej ovladac(tak pred prazdninama jsem ho sehnal z nejakyho eshopu za 700) ted ty special elite maj navic akorat 250GB hdd (sezenes ho tak za 1600) a ten druhej joystick jinak je to stejny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No on ten bez dratovej stoji litr.Takze to vyjde asi cca stejne.

http://www.alza.cz/microsoft-xbox-360-elite-edition-d143877.htm -tenhle ma 4hry gratis.

http://www.alza.cz/microsoft-xbox-360-super-elite-forza-3-edition-d139650.htm - navic ovladac.

Ale zase tenhle je jasper a ten prvni asi ne,co??:(

Nemate nekdo zkusenost s timto?? -)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Osobne se mi libi tento:

http://www.hrejte.cz/index.php?akc=1&kat=80 .Cislo produktu je 577. Jako za xbox elite Jasper flashnutej + 2 ovladace za 7000kc.Je dobry ne??Nevite zda je od nich flash kvalitni a jestli je to opravdu Jasper verze??V techto ohledech nejsem moc duverivy clovek.:(

Po eshopech beha totiz spousta zlodeju.:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No myslim,ze by stacil 120gb disk,ne??:-)Nevim no,ted ste me nahlodali s tim ze ma PS3 mnohem vyssi vykon a ze se ted co se tyce kvality her bude PS3 xboxu hodne vzdalovat...:/

Cetl jsem,ze xbox ma lepsi graf.chip ale PS3 lepsi procesor.Takze kazdy ma lepsi neco jineho.Takze nevim co je lepsi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

chces shit ? Kup si xbox... sice si vypalis hry ale muzes se kazdym dnem strachovat kdy ti pride RROD a navic prehrajes na tom akorat DVD... Zase muzes vypalovat hry to je jediny + !

Chces luxus ? Bez do PS3 koupis si par her a pak je muzes na foru vymenovat za jiny... Nebo i tak se daji kvalitni hry sehnat za peti kilo... Nemusis mit strach ze se ti to jen tak posere (kdyz stim nezachazis jako prase) a obrovska vyhoda je podpora Blue ray...

Osobne si myslim ze PS3 xboxu brzo utece !! Uz jen kvuli tomu ze na xbox budou hry vychazet na 4 DVD ale na PS3 na jeden BD

Edit : Zase si vem ze to ze PS3 neni prolomeny ma obrovskou vyhodu proti xboxu !! Nikdo hry nekrade a penize zher dou na vyvoj novych technologii a her !!

Zkus se treba potivat na PS Eye nebo Motion control ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jestli opravdu nechces hrat online, tak kup zabanovany xbox, vyjdte te to levneji a o nic neprijdes

Ak je revizia Jasper...ak Falcon tak najviac za 20 Eur, pri chybe E74 ho mozes zahodit, kedze uz zaruka nie je :cheesygrin: A netreba zabudnut, ze na zabanovanej konzole nejdu instalovat hry na HDD a to je velky pruser, ked sa ma pocuvat hrmot mechaniky. Takze sa taka konzola ani neoplati kupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

určitě xbox protože je na něj mnohem mnohem víc kvalitních her

HRAJTE je podle mně SOLIDNÍ až na to že nemají PSP a Flash tam dělajit taky dobře (myslim:idea:) (ohledně PSP s FW 5.03 mi pište PM nebo do TOPICKU PSP s firmware 5.03 kde koupit ?... doufám že se to nebere jako SPAM)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
určitě xbox protože je na něj mnohem mnohem víc kvalitních her

Není náhodou GOD of War PS2,PS3 a PSP záležitost nechtěl si napsat Gears nebo jak se to jmenuje?

A můj pohled k věci je asi takovej někdo rád Xbox a někdo za PS3 je to jako BMW a Audi prostě je to kvalita a každý má jiného výrobce.

Jediný plus pro nevydělávající hráče nabízí Xbox možnost flashe a hraní pálenek jinak je to stejně o hraní ať na PS3 nebo na Xboxu.

Já jsem zastupce hráčů na PS3 a přitom druhým Xbox hanit nebudu protože kdyby to byla sračka jaku tu někteří píší ale aj obráceně o PS3 tak by to přeci nikdo nekupoval a už by to tu dávno nebylo.

A když mrkneš co se na Xboxu děje kolem banování za flash tak spoustu hráčů najednou kupuje PS3 vždy půjde prostě o hraní a nakonec si budou všichni rovni.:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jasny,zabanovanej urcite nechci.Premyslim o tomhle: http://www.hrejte.cz/index.php?akc=det&id=577 .Zda se mi to za ty penize dobry a je to jesper!:-)Jako je mozny ze si na tom parkrat online zahraju.:-)Uvidim.:-)

Skladem:k_nocheck.gif Nové:k_check.gif

mají to sice nejspíš s FLASHEM (Nové:k_check.gif) ale není není skladem (stejně jako moje vysněné PSP :cry:) skus jim napsat na SKYPE já to tak udělal a mám z toho velký :censored: ale třeba ty uspěješ ... :roll:

ááá tenhle skladen je http://www.hrejte.cz/index.php?akc=det&id=455 :thumbup:

bulet.gifPopis Xbox 360 Arcade,Hra Banjo Kazooie, paměťová karta o velikosti 512 MB , bezdrátový ovladač a HDMI výstup.

5800.00 Kč (za kredity se zlobit nebudu :roll:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Na ten Arcade sem koukal,ale predsejenom bych chtel Elite.:-)Bila by se mi nehodila do pokoje ani do obyvaku a 120HDD se taky hodi.:cheesygrin:Jako takhle,ja jim psal uz vcera na iCQ a odpovedi sem se nedockal:(Tak sem jim dnes poslal email a odpoved byla ze nejsou schopni rict kdy bude konzole dostupna.Zajimalo by me jestli u flashle elite konzele,davaji vsechno prislusenstvi,ktere tam ma byt.(HDMI kabel,headset).:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Na ten Arcade sem koukal,ale predsejenom bych chtel Elite.:-)Bila by se mi nehodila do pokoje ani do obyvaku a 120HDD se taky hodi.:cheesygrin:Jako takhle,ja jim psal uz vcera na iCQ a odpovedi sem se nedockal:(Tak sem jim dnes poslal email a odpoved byla ze nejsou schopni rict kdy bude konzole dostupna.Zajimalo by me jestli u flashle elite konzele,davaji vsechno prislusenstvi,ktere tam ma byt.(HDMI kabel,headset).:-)

já vim že bys chtěl ale na hrej to nemaj (ani ''moje'' PSP ani tvojí ''krabici'' :idea:) a jinde to neseženeš jestli jo tak pošli LINK taky je na hrej.cz ONLINE :arrow: renek%2Em1

TAK založ ůčet na SKYPU a zeptej se nic víc :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu