Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Help please !!!


krysto6

Recommended Posts

pomozte pls nevite o nekom v jiznich čechách chipoval wii??

jakej je rozdíl mezi flashem a chipováním má to¨nejakej vliv na hraní palenech her??

de si sejvy s wiicka dat na flesku?? a do jinyho wiicka je dát??

znate nejakou stranku na stahovani her na wii??

díky moc:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde tu krasne videt ze neumis pouzivat tlacitko edit...

ale pekne po porade abys to tu nezaspamoval-

vyhoda chipu- jede ti kazda hra, (asi) muzes updatovat firmware bez rizika, jedou ti dvouvrstve hry.... proste lepsi (ale drahsi) nez flash...

nevyhoda chipu- draha sranda, muzes si dojebat wii a ztratis na nej zaruku...

vyhoda flashe- muzes si udelat sam, jednoducha instalace, pristup k mnoha uzitecnym aplikacim ^^

nevyhoda flashe- nejede 100% her (co jsem jen tak znudy pocital tak mivyslo 94,32% a to nepocitam novinky... Super Mario Bros. Wii mi napr nejelo)...

savy si nemuzes dat z wiicka na flashku ale na SD kartu... ale ne u vsech her to jde- hry s podporou online multiplayeru nemuzes kopirovat (aspon jsem nenasel zpusob)...

nejlepsi stranka na stahovani wii her je asi www.wiiso.com je tam toho hafo...

a savy z jednoho wiicka do druheho muzes prave dat diky sd karte -.-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mimochodem me pres flash wii (usb loader) jede skoro vsechno vcetne novejch - i Super Mario Bros. Pamatuju si ze snad nesla fifa 08 ale to uz je historie.

Jinak vubec nepotrebujes DVD disky - v pripade USB loaderu - staci napriklad maly USB disk napajeny po USB - kamarad ho ma take. Takze v pripade, ze by mi ten disk odesel tak od nej hry naklonuju na novej a naopak on ode me a jeste k tomu nenicim DVD mechaniku u WII.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu