Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

FATAL ERROR WINDOWS SEVEN! odmena 100kc


emosss

Otázka

ahoj vcera sem do copu narval win 7 ultimate 64 bit. bal sem se ze mi to book nesezere tak sem seveny nainstaloval na Disk D, vs ejelo jak melo tak rikam ze dnes shodim vistu i seveny a nainstaluju seveny na C... ale hovno:(

takze postupne, dal sem dvd do cdrom, v biosu nastavil bootovani z cd/dvd a resl pc, sama se mi spustila instalace, zeptalo se me to na jazyk a na verzi : 64 nebo 86, zvolil jsem si 64. bit. verzi a dal dalsi, ted se me to ptalo na oddil ale tady pruser: mel sem tu:

disk 0 oddil 1: WINRE : 1,5gb celkova velikost, volne misto 1.2 gb a ( OEM, vyhraeno)

disk 0 oddil 2 rezervovano systemem: 100mb, cel. velikost, 70 mb vol. misto a system

Disk 0 oddil 3 cel. velikost 231Gb, VOl. misto 220,6 gb primarni

takze sem formatnul oddil 2 a 3 a oddil 3 jsme vymazal a nechal jsem aninstalovat na oddil 2. vse se v poho nainstalovalo, vytvoril sme si meno a heslo, a kdyz se pc resnul a nabehl seven tak ok, pak skocila animace vitejte( jako u vist ) a u ni to koleckoa najednou bum, pc se resnulo. Po nabehnuti se me to zeptalo esli chci:

pustit pocitac beznym zpusobem

spustit opravu pocitace( doporuceno)

klikl jsem na beznym zpusobem ale jen to modre probliklo( jen jsem stihl precist fatal error a naky kody: 00000x00 atd....

resnul sem ho teda a nechal spustit s opravou, 20 min to searchovalo xD a pak to napsalo ze problem nebyl nalezen....

porad to trva, a uz sem 2x instaloval znova a porad to same:(

CO MAM TEDA DELAT?:( sem s toho docela nestastnej jelikoz pres vikendjedu pryc a v pondeli ho musim mit na praxe:(

Zadne cd a dvd s jinym oper. systemem doma nemam a ani enmam moznost sehnat...

Odmena: nabizim Symbolickych 100 kc tomu ko mi to pomuze vyresit... opravdu se jedna jen o symbolickou castku ale aspon neco ne?:) tak pls radte, kdo ma volny volani nebo hodn kreda muze i brnknout na muj mob: 607859813

fakt prosim o help

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
Proste zkusit jinej operacni system... a otestovat RAMky.

ok takze sem v docela pekne v hajzlu... no nic... pres tyden sezenu xp..

velice dekuju vsem kdo chtely pomoct, vazim si toho, kdykoliv bude nekdo neco potrebovat ohledne psp, audia, videa tak piset volejte...

pls LOCK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
někdy je chyba opravdu těžko zjistitelná, zkus to ještě jednou zformátovat ten disk, musí to být diskem

boohuzel musim na tanecni, jinak me stara roseka:( v noci testnu ramky a znovu se do toho dam a prisaham tady ze do rana to pojede jinak leti z vokna, uz me ten book jen vytaci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
boohuzel musim na tanecni, jinak me stara roseka:( v noci testnu ramky a znovu se do toho dam a prisaham tady ze do rana to pojede jinak leti z vokna, uz me ten book jen vytaci...

já bych jako první ještě jednou formátnul ten HDD a uvidíš, RAMkou to nebude

edit: ty jsi baleťák ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hele myslim že jseš pěkně v háji ja měl stejny problem akorat že už poprve a bylo to tim že bylo zřejmě win7 vypáleno na vážně malinko škráblé dvd nebo že sem to vypaloval rychlostí 8x. mě pomohlo až to že jsem nabootoval live linux stahnul znova a nainstaloval na uplně nové dvd a rychlostí 2.4x.

myslim že jedina šance je že ti někdo stahne znova sedmicky nebo aspon linuxy (maj nektere treba i 200mb)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu