Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Acekard + Akaio = problemy s MOONSHELLEM


penthaler

Otázka

Ahojte,

rad bych se vas zeptal, jakou verzi Moonshellu pouzivate v kombinaci Acekard karty s AKAIO 1.5?

Zkousel jsem veskere moznosti (stahovani spousty verzi, dldi patching, kopirovani na root...) ale bez vysledku - moonshell se sice spusti, ale vytuhne a dal se s tim neda nic delat, nebo se spusti s error hlaskou...

-------------------

Co se tyce oficialniho FW 4.18 tak tam jede minimalne 1.6 moonshell a to bez problemu (mam osobne otestovano a potvrzeno dalsimi uzivateli). Rad bych se vyhnul neustalemu obmenovani FW nebo karet - takze na tuto moznost zapomente :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Mozna jsem mel jeste dodat, jakou microSD kartu pouzivate, jak naformatovanou atd... Je totiz zajimave, ze jsem zkousel i MS 2.07 stable a nic... spustil jsem, vybral jazyk a sek... dal nds nereagovalo...

Momentalne formatuji kartu - a zjistim, zda to pujde, nebo ne. Zatim diky

EDIT: Na gbatemp jsem se docetl, ze to je mozna zpusobeno pouzitim DSOrganize, ktery pry poskodi software karty (ne soubory, ale software), a pote MS hazi chyby... DSorganize jsem testoval a je mozne, ze to muze byt i tim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takze, jak jiz jsem rikal, zkousel jsem vsechno a vsechny mozne verze... ale jedina vec, kterou jsem neudelal bylo --- ZFORMATOVANI KARTY... A ted, MS 1.6 jede bez problemu (tudiz jakekoli dalsi verze by nemeli mit problem)

A reseni do budoucna? NEPOUZIVAT DSORGANIZE!!! A kdyz, tak rovnou smazat, zformatovat kartu :D

ZDE MUZETE LOCK.

Jinak diky sickboy666, za snahu a za informace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu