Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

installous - unable to decompress archive


CrazyManer

Otázka

zdravim,

iphone 3G , od t-mobile, JB blackra1n, firmware 3.0.1, cydia, a pri pokusu instalovat aplikaci nebo hru installous vyhodi v pouhym okamziku unable to decompress archive a cely to zavre zpatky na hlavni stranku installous ... co s tim? nevygoogloval jsem zadny reseni :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

19 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

cus v installousu to urcite nebude ten sem ted testil a je to OK ale zkusil bych restornout telefon a znova nahodit jailbreak melo by to pomoct podle vseho mas poskozenou knihovnu na zip archivy ale nevim to jiste proste to znova nahod =) popripade zkus restart telefonu jestli si nezkousel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zkouzel jsem spoustu her, spoustu aplikaci, nic neslo, ani restore a novej jailbreak ... to jsem delal asi 20krat dneska ... pred chvili se mi to konecne povedlo ani nevim cim sem to udelal ale hacknuto a vsechno bezi, jeste jednu vec bych prosil :) vase oblibeny misto na sosani aplikaci do kompu? s obrazkama recenzema? po tak umornym jailbreaku jsem si jich tam moc nehodil a appulous znam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a jiny stranky nez appulous a ipa games nejsou? ty ipa games jsou hrozne spatne udelany stranky ... neda se tam nic najit bez toho aniz by clovek znal nazev

Ty ses spatne udelanej. A jak bys to chtel hledat? Stylem ,,chci zvetsovac pera na iPhone" ?? Nebo co? A jak hledas na appulo.us a na iapplications? Vsude dle nazvu aplikace... Fakt nechapu, co si jako predstavujes. A staci zadat cast nazvu - proste normalni vyhledavani, tak co je spatne?? Udelej neco ty a pak tady ser hovna. :roll: :dozey: :fuck: :fuckOff: :fuckUp: :demencia: :retardsAlert:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

dobrý zas, nevěděl jsem že jsou tvoje, ale zas tak pyšnej na wordpress blog ze šablony nebuď, dobrý mi na nich nepřijde hlavně to že je tam 50 stránek na kterejch se opakuje 30 aplikací furt dokola, bez recenzí a bez popisků a bez screenshotů, ja stranky delam ze svy grafiky a sam si je i koduju tak me tady moralizuj, a uvažuj né každej hledá aplikace podle názvu, já žádný neznám proto projíždím stránky na kterejch to maj aspoň ve více sekcích podle katergorií se screenshotem, videem, popisem a nekolika zdrojema pro stazeni ... tak mi tady nebrec kdyz se mi tvuj odflaknutej blog nelibi, s tim musis pocitat kdyz to delas odflaknute ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
dobrý zas, nevěděl jsem že jsou tvoje, ale zas tak pyšnej na wordpress blog ze šablony nebuď, dobrý mi na nich nepřijde hlavně to že je tam 50 stránek na kterejch se opakuje 30 aplikací furt dokola, bez recenzí a bez popisků a bez screenshotů, ja stranky delam ze svy grafiky a sam si je i koduju tak me tady moralizuj, a uvažuj né každej hledá aplikace podle názvu, já žádný neznám proto projíždím stránky na kterejch to maj aspoň ve více sekcích podle katergorií se screenshotem, videem, popisem a nekolika zdrojema pro stazeni ... tak mi tady nebrec kdyz se mi tvuj odflaknutej blog nelibi, s tim musis pocitat kdyz to delas odflaknute ...

:dozey: ty si asi blb :D jemu nejde o grafiku nebo ze je pysnej jak ty stranky vypadaj... jemu slo hlavne o to udelat stranku kde budes sosat hry a aplikace bez pretizeni servru a ze tam vsude nejsou screenshoty nebo recenze-tak to asi vysvetluje to ze ma na praci i jiny veci. Nema tolik casu jako 75% uzivatelu console fora, takze se uklidni a nekecej tady neco o tom ze umis delat stranky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
dobrý zas, nevěděl jsem že jsou tvoje, ale zas tak pyšnej na wordpress blog ze šablony nebuď, dobrý mi na nich nepřijde hlavně to že je tam 50 stránek na kterejch se opakuje 30 aplikací furt dokola, bez recenzí a bez popisků a bez screenshotů, ja stranky delam ze svy grafiky a sam si je i koduju tak me tady moralizuj, a uvažuj né každej hledá aplikace podle názvu, já žádný neznám proto projíždím stránky na kterejch to maj aspoň ve více sekcích podle katergorií se screenshotem, videem, popisem a nekolika zdrojema pro stazeni ... tak mi tady nebrec kdyz se mi tvuj odflaknutej blog nelibi, s tim musis pocitat kdyz to delas odflaknute ...

Blbecku blbej. To neni zadnej wordpress blog. To je muj vlastni redakcni system. 100% meho kodu. Dost jsem se s tim sral, tak mne docela vytaci, kdyz mu tu nejaka blba cubka rekne, ze je to wp.

Dale - 30 aplikaci porad dokola? Ja nevim, jestli mas nejakou vadu zraku ci co, ale tak to opravdu neni, je tam pres 1000 aplikaci v databazi a u 80% z nich jsou screeny a miniatura. Popis tam je tez. Recenze? Az budes mit Ty vlastni web, ktery bude alespon tak uspesny, jako ipa, kde bude 1000 aplikaci/1000 clanku/1000 popisku a vse bude vlastnorucne, tak ti reknu pekne - ale zbytecna prace k hovnu.

Kodujes si mozna cheaty do her, trubko. Nekolik zdroju ke stazeni mas, screeny taky, anglickej popis taky, tak tu nekecej, jako nejaka priteplena bukev, ze je to malo. Neumis anglicky? Jsem slysel, ze si hrajes na kody, tak by jsi mel umet.

Odflaknute? Ukaz tvoje. Kazdopadne jsi mne dostatecne nasral, takze cekej ode mne peklo - to se stava, kdyz osobne vytocis super moda :)

A jeste jednou, zadnej WORDPRESS blog to neni blba nulo! Je to vse moje vlastni prace, kvalitni seo RS (dle seo servisu splnuju vse na 100%), v seznamu jsem na prvnich mistech, denni navstevnost mam ~150 UIP. Tak tu nekecej lzi a jdi si hrat zpatky na pisecek, fakane.

A odflaknutej? Grafika je minimalne profi. Ze neni moje? A koho to sere?

EDIT: .. a pro tvoji informaci, mohl sis to dole, v paticce, precist, ze jsem to naprogramoval ja. Mimochodem - bezi to na mem serveru.. Ty by jsi nebyl schopny Gentoo ani nainstalovat, natoz na tom neco rozchodit. Takze celkove pomlc o me praci a soupej nohama a zpivej pochvalne ody - nic jineho Ti nezbyva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

lol ty jsi směšnej s celou tvojí kamarádskou bandou která tady do mě prudí, to že sis nahrál na stránky nějakej redakční systém a vložil k tomu kradenou grafiku je fakt kódování ty blbečku debilní, si dement co bezi v linuxu ;) a proc tady vsem lzes, tvuj kod, tvy leda hovno, redakcni system si stahnul, spustil si ho prez posranej prikaz nahral do nej posranou sablonu a honis si tady triko se 150 ip adresama, si směšnej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
lol ty jsi směšnej s celou tvojí kamarádskou bandou která tady do mě prudí, to že sis nahrál na stránky nějakej redakční systém a vložil k tomu kradenou grafiku je fakt kódování ty blbečku debilní, si dement co bezi v linuxu ;) a proc tady vsem lzes, tvuj kod, tvy leda hovno, redakcni system si stahnul, spustil si ho prez posranej prikaz nahral do nej posranou sablonu a honis si tady triko se 150 ip adresama, si směšnej

to je muj vlastni redakcni system! Ja tady programovat umim, narozdil od tebe pablbecku! Najdi mi takovej rs, jako je na ipe a muzeme se bavit dal!

A zdrojaky zverejnovat nechci, takze ti to dokazu jen screenem.

Az najdes takovej redakcni system, tak mi dej vedet - protoze takovej nikde nenajdes, je komplet muj, puso ;)

A nemuzu za to, ze mi proste zavidis, protoze to sam neumis :)

A jeste jeden dukaz, ze neco umim, narozdil od Tebe :)

http://unlocker.smajl.eu - je tu o tom i topic, kde si muzes sam precist, ze a jak to fungovalo :) Ale zdrojak tam vidis, takze vidis, ze programovat umim mnohem lepe, nez ty, posranku malej. Fakt nemam duvod lhat o svem kodu.

A jeste neco - nepripadas si tu jako kurva, pomlouvat neci praci, pricemz sam mas hovno? Navic - vzhledem k tvemu KRIVEMU obvineni ocekavam hodne velkou omluvu, jinak ocekavej dozivotni ban ;-)

(jo a jen pro kretena, co to nevi - 150 UIP - unikatnich IP za den.. Takze za tyden mam pres 1050 UNIKATNICH navstevniku - to znamena novych navstevniku, co na tom webu jeste nebyli :) To neresim ty, co se vraceji ;) )

xDDDDD - nestyd se za sve fotky http://www.google.com/search?client=opera&rls=cs&q=CrazyManer&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8 xDDD Vypadas jako buzna xD Az se dostanu do LBC, tak ti zmaluju xicht, utikej se schovat do kanalu, kryso :D :D

adminIpa.JPG

adminIpa2.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu