Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Prosim o pomoc


chliv15

Otázka

Čaute, potřeboval bych prosim pomoct. Mam půjčene hry od kamarada a normalně mi všechny od něj fungujou, ale když si je přepaliv v neru a vložim to přepalene dvd do xboxu tak mi to napiše ať vyčistim CD a restartuju Xbox a hra mi prostě nejde. Už jsem tak přepaloval asi 5 her a z toho mi funguje jen jedna:cry: takže furt vyhazuju zbytečně dvdčka:cry: budu vděčny za každou radu. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

pres nero to jde normalne pokud tedy se bavime o kopiich normalne zkopirovat disk rychlost 4x v pohode se to vypali a maka to. Samozrejmne orig nejdou. ISA palim v imgburn. Jeste mne napadlo jestli si na te vypalovacce palil poprve hry na X360 tak bacha aby umela zapsat booktype jako DVD-ROM na DVD+R DL, jinak to nepojede ale PC mechaniky dnes to umej asi vsechny ale treba moje Philips v booku to neumi takze tam hry smazit nemuzu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak jsem vyzkoušel Clone CD i Power iso a zase dvě dvd v .....:cry: kamoš to ma na Verbatim dvd-r DL normalně mi to hraje a když to vypalim na uplně to same dvd na kterem to ma on tak mi to nejde...nechapu to.... už sem vyhodil asi 8 DVD takže 500kč jen tak :-D:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No mělo by se pálit na DVD+R DL a ne na mínuska ! On to má možná vypálený podle toho návodu jak se to upravuje aby to jelo na těch mínuskách. A 10 Verbatimu mám za 247,- tak co tu mluvíš o tolika penězích nekupuj po kusech v plastové krabičce a kup raději Spindl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No mělo by se pálit na DVD+R DL a ne na mínuska ! On to má možná vypálený podle toho návodu jak se to upravuje aby to jelo na těch mínuskách. A 10 Verbatimu mám za 247,- tak co tu mluvíš o tolika penězích nekupuj po kusech v plastové krabičce a kup raději Spindl.

ale zajimave je, že mi jedna z těch přepalenych her na minusku normalně šlape....:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu