Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 mechanika


Lovefist_88

Recommended Posts

Od jednoho zdroje jsem slyšel, že CD a DVD poškozují PS3 mechaniku. Moc jsem tomu nevěřil, páč v manuálu o tom není ani zmínka, ale co se nestalo...

Nedal jsem na varování že nemám pouštět v PS3 DVD filmy a už je to tady!!!

Delší loadingy, občas zásek a někdy je mechanika neuvěřitelně hlasitá( u některých DVD filmů) a jednou se mi asi 10 minut nechtěla načíst hra. Tenhle průser si asi pánové od Sony nechali pro sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to bude vážně jen shoda náhod. Spíš sis to sám vsugeroval, že to bude tady tím:). DVD můžeš v pohodě přehrávat, samozřejmě je to nebezpečné, pokud jsou poškrábané nebo nějak jinak poškozené a je taky pravda, že když to přehrává DVD, tak je to hlasitější, ale že by ti to pokazilo PS3, tak to zas ne-e:);).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to bude vážně jen shoda náhod. Spíš sis to sám vsugeroval, že to bude tady tím:). DVD můžeš v pohodě přehrávat, samozřejmě je to nebezpečné, pokud jsou poškrábané nebo nějak jinak poškozené a je taky pravda, že když to přehrává DVD, tak je to hlasitější, ale že by ti to pokazilo PS3, tak to zas ne-e:);).

Bohužel nevsugeroval. Prej se v mechanice přepíná laser, pokud tam hodím jiné medium, než Blue ray a tím přepínáním se to opotřebovává. A nejvíc jsou slyšet DVD KingDisc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel nevsugeroval. Prej se v mechanice přepíná laser, pokud tam hodím jiné medium, než Blue ray a tím přepínáním se to opotřebovává. A nejvíc jsou slyšet DVD KingDisc.

njn a sme u toho orginal a paleny jsou velky rozdil :!: kingdisk to ani neznam kdyz uz tak verbatim nic jineho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

booze to je zase jednou hlod :roll: A kdyz PS3 pouzivate po 3. hodine rano tak se nici protoze na ni pusobej jiny vesmirny vlivy.

Kam na tyhlety blbosti chodite, ja si v PS3 prehravam vsechno, original i neoriginal CD a DVD a uplne v pohode a mechanika huci stejne jako u Blu-Ray.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při čtení jakéhokoli média v mechanice, nedochází k jakémukoli doteku čtecí čočky s médiem. Takže nemůže dojít k nějakému poškození samotného čtecího mechanizmu. Pokud dochází k nějakým zvláštním zvukům při přehrávání, tak je to pouze nekvalitním médiem a to jeho nevystředěním. Proto bych se takovým médiím vyhnul.

V samotné mechanice k žádnému přepnutí na druhou čtecí optaiku nedochází. Pouze se upraví vlnová délka laseru pro čtení. A poté už jsou data normálně čtena tou samou optikou. Výkony a vlnové délky už tady snad psát nemusím. Takže já si myslím, že k žádnému problému by nemělo dojít. A sám bych se toho nebál. Ovšem je to samozřejmě řízeno jen tranzistory a to jsou pouze polovodiče. Takže odejít může vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono jen já dodám ke značce Verbatim protože ji taky používám ne vždy je to zaručená kvalita při nákupu bych taky koukal na to kde je kupujete.
no ja je teda kupuju ty verbatimi v samosce u vietnamcu :coolp: a nak divne to huci nevite proc? xD....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a jakou verzi vůbec máš, protože u starých šedesátek je tohle docela normální za ty 2-3 roky se každopádně opotřebuje co sem mluvil s pár lidma tak je to prostě tak a pořád je to lepší jak banbox.

Mám verzi 40GB a mám ji rok, ale budu vyměňovat HDD na 320GB. Škoda, že nejdou hry instalovat na externí HDD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu