Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zničení PSP ?


ClayMore

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 71
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

moje pspčka pár ran schytali (asi každé 20 ran xD) všechny drží do ted :D je vidět že sony dávám do svých konzolí kvalitní HW :D ... takové LG(mobil) dostalo jednu ránu a byl konec :( (shitka xD)

Kamos si neuklizel v pokoji ani kdyz mu rekla mama tak k nemu vlitla kdyz hral vcs vytrha mu ho z ruky a mrd s nim o zem :lol:

dobře mu tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozbít flashnutelný PSP který se už dneska nedá koupit to je horší než vražda. Jo a nedávno mi ho kámoš hodil omilem ze shodu a possrala sem mi dvířka u UMD mechaniky tak že to dam spravit (byli jenom vyhození z pantů) a 250,- pak se mi to stalo znova tak sem se nasral a šlo to (a pak že násilí nic neřesí :D). A nakonec sem UMD mechaniku uplně vymontoval a teť jí tam nemam možná mam nejlechčí PSP na světe (ještě sem z něj vyházel nějáký plechy co byli uvnitř :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje Psp uz parkrat spadlo "omylem" ze stolu atd. taky kdyz sem hral s kamosema multak tak sem to asi 1/10her prohral a tak sem se nastval ze sem s nim trochu flakl o zem a hle nic se mu nestalo potom sem ho o prazdninach nechal u babci a po 4 mesicich sem prijel koukl na nej a najednou prasklina na prednim krytu u tlacitka R a babi povida:ale ono bylo celou dobu v téé skřííni . ;) Jinak sem rozsedl mp3ku a spadl mi discman ale to sem nepatri.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Tak já ho asi vyhodím teď . Dával sem do něj češtinu a zapoměl sem vyměnit recovery.prx, satelite.prx.

Restartoval sem psp a už ani nenaskočí!!!

Co s tím?

VHS složky mám zálohovaný, ale není jak je vrátit zpět :-(

jestli si mel flashnutelny psp (mel si tam treba 5.50 GEN nebo 5.00 M33 atd.) tak si sezen nekoho s pandorou a MMS (flashera), ten ti to za malej obnos opravi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu