Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

^ToMmY^

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,9k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Redeemnul jsem 25 USD na paypal, predrazene protoze jsem si toho vsim az ve 22:06 predtim sem vzdycky koukal v celou a ted dyz je redeem tak mrknu pozde proste nasere no aspon si to overim a sezenu dyztak nakej hadr na ebayi :D

Edit: Pro opozdeny ve 22:00 byl redeem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Redeemnul jsem 25 USD na paypal, predrazene protoze jsem si toho vsim az ve 22:06 predtim sem vzdycky koukal v celou a ted dyz je redeem tak mrknu pozde proste nasere no aspon si to overim a sezenu dyztak nakej hadr na ebayi :D
hele taky sem si teď objednal těch 25 USD :D tak se fakt zvědavej...jinak za jak dlouho by to mohlo tak přijít?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tech kuponu na paypal tam maj mraky, vyplatí se to za ty body?

reknu ti to takle pro ty body delas celkem hovno a za hovno cca 450 Kc no neni to tak strasny ale nevyplati se to oproti ostatnim cenam.

Jinak ty kupony tam maj furt je to hned ten prvni obrazek dyz se prihlasite a prijit je dost mozny ze prijde neco mailem nebo tak jinak doufej ze do mesice....

Prisel ti email ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě jednou prosím oni to doplňujou třeba po dní a pak doplňujou sklady ve velkém, nebo teď už mám smůlu a musím zas půl roku čekat

podle mě bude další redeem příští měsíc pochybuju že zejtra zas i když psali thousnd and thousnd prices no nevim uvidime dyztak hodne stesti, zas to asi nemuzou dat najednou by se pretizilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu