Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

MHUSpeed v3 stabilnější alternativa k ChickHEN pro PSP-2000/3000 s OFW 5.03!


Zinglbee

Recommended Posts

Zdravim, mam PSP 3004 5.03 8gb modrej neprůhlednej sandisk a vždy, když chci spustit ten Speed, musim nastavit PSP do původního nastavení (Restore Default Settings). Pak mam větší šanci, že se mi to chytne na poprví.

Je to mozne, ale MHU je dost nestabilni, nekdy se to da napoprve nekdy na po15te je to pokazdy jinak :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 236
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj. Mám v PSP mhuspeed, vždycky mi to šlo rozjet v pohodě. Třeba na 1-3. pokus, ale poslední dobou jsem to měl tak na 10. a včera večer to nešlo vůbec a povedlo se to až dneska ráno. Mám 8GB kartu. Nějaké tipy na to jak to dělat, aby to šlo co nejdříve? Má na to vliv třeba jak je karta zaplněná? :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím, nemůžu to dokončit. Mám na F:/ ty picture, ale jak najedu bud na druhej nebo sjedu až dolů, nic to nědělá, teda sekne se a asi za 5-10sec se úplně vypne. Mám úplně nový 3004 slim, byl tam původní 5.02, pod baterkou 8D, karta sony2Gb. Co dělám špatně

Edit, kdybych četl, tak na ten druhej rychle, než se sekne....Jupí uř to naskočilo:::-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím, nemůžu to dokončit. Mám na F:/ ty picture, ale jak najedu bud na druhej nebo sjedu až dolů, nic to nědělá, teda sekne se a asi za 5-10sec se úplně vypne. Mám úplně nový 3004 slim, byl tam původní 5.02, pod baterkou 8D, karta sony2Gb. Co dělám špatně

hele me to taky takhle dela nahraj si tam chcicken a pak pokracuj normane dal me treba vubec muhspped nejde (uplne nestabilni )ale taky jak komu musim zkouset kombinovat pak najdes nejakou variantu a pujde ti to ja sem si koupil psp 3004 z fw5.02 od 6y4ever a taky sem mu psal ze mi to nejde a napsal mi tohleto a pak sem si tam dal ten cicken a gen-c a slape to (ale zase gen-c ma chyby - gen-a je supr ale nejdou new hry fifa10 ....) zalezi na rozhodnuti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do ted mi to krásně šlapalo na MHU, ale skusil jsem spustit hru WWE2010 a psp se zaseklo, pak se mi povedlo znovu nahodit MHU, tak jsem zkusil tu hru znova a zase zásek. Ted už nemůžu zaboha ten MHU spustit. S tím chickHENem je to stejně? Já vim, jdu si to pročíst...

EDIT: asi na 20tej pokus to zas šlape MHU....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem zkoušel, stejný... Něco by šlo změnit i ve VSH menu, ale co? Pak jsem chtěl podle návodu... a) 80020148 - Při startu PSP držte R (pravé horní tlačítko), naběhne tzv. Recovery menu. Najeďte do Advanced/Advanced configuration/ a zde nastavte Execute BOOT.BIN in UMD/ISO na Disabled... - do Recovery menu mi to vůbec neskočí, ale ve VSH menu je kolonka recovery menu, v tý je to zas jinak než v návodu, je tam Advanced, ale pod tím jen speed XMD a UMD/ISO...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu