Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problemy s topmenu_plugin [3.40 OE-A]


emkay.wOw~

Otázka

zdravim lidi, mam psp fw 3.40 OE A, kamos mi poslal ikonky a dal jsem to do flash0, ale ted to nejde zapnout, mam jenom cernou obrazovku a sviti kontrolka. Recovery furt funguje. Tak prosim pomoc jak to vyresit :(

/// premenovane na nieco logickejsie. -myschoo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

jj, i kdyz to prflashujes znovu na 3.40oe-a a hodis tam jiny ikonky, nez ty originalni psp se ti stejnym zpusobem brickne..

myslim, ze se jste pred prepsani topmenu_pluginu musi obnovit tovarni nastaveni...

uplne stejny problem mel i wolf.cz a nemohli jsme prijit na to cim to je a nevim presne jak to vyresil.. myslim, ze zkousel ruzne zapinal a vypinal nektere funkce v recovery a nakonec mu to slape, kazdopadne si urcite zazalohuj originalni topmenu_plugin, protoze ten bude fungovat vzdycky, zvlastni je, ze ani stazeny original topmenu_plugin pro 3.40 nefungoval...

dyztak mu pisni PMku, snad poradi ;)

edit: tuhle haluzarnu jsem fakt nepochopil, ja a vetsina tenhle problem vubec nemela a to pritom mam ja i wolf stejnou zakladni desku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ok ok, :thx: za rady, kdyz zejtra mi marek poradi no :) i kdyby to bricklo, tak by me museli vymenit novej! pze jsem si zaplatil na to "pojisteni" :lol:

EDIT // Vyreseno - Lock prosim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu