Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Sluchátka M9128G- zkušenosti?


Muggatu

Otázka

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat jestli někdo nemá zkušenosti s těmito sluchátky http://ecx.images-amazon.com/images/I/21Q2E0KPSGL._SL500_AA280_.jpg a zda nevíte jestli jdou připojit i na iPhone, v některých obchodech píšou, že ano ale na obrázkách se mi zdá, že mají jiný konektor.

Díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
vsecky ipody a iphony maji 3,5mm jack tak to by nemel byt problem...

Asi se hodně vyzunáš jak vidiím, iP 2g má zapuštěný konektor, takže tím pádem ppotřebuješ speciální 3,5 jack konektor. Normálně ho poznáš tak, že konektor je tříkrát izolovaný černým páskem, narozdíl od normálního konektoru se dvěmi izol. pásky. http://s2.imgupload.cz/img/--/107969/bkXa8/vibe_duo_apple-nero-450.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

LP.Chazzy: tak to bacha

obrazok ktory si sem dal ty je obycajny 3.5mm jack s 4 zonami: uzemnenie, mikrofon, lavy kanal, pravy kanal .... to ale nic nemeni na to ze s iPhone POJDU hocijake sluchatka ktore maju 3.5mm jack, iba nebude fungovat telefonovanie, ale to je logicke kedze nemaju mikrofon

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
LP.Chazzy: tak to bacha

obrazok ktory si sem dal ty je obycajny 3.5mm jack s 4 zonami: uzemnenie, mikrofon, lavy kanal, pravy kanal .... to ale nic nemeni na to ze s iPhone POJDU hocijake sluchatka ktore maju 3.5mm jack, iba nebude fungovat telefonovanie, ale to je logicke kedze nemaju mikrofon

Dovolil bych si.

iP 2g má zapuštěný konektor a je třeba speciálních sluchátek, 3g a 3gs mají normální, samozřejmě je tu ještě jedno řešení ohledně tuningu, stačí na obyčejných sluchátcích 3.5 jack ořezat začátek izolace tak, aby tam sluchátka zapadly, :D ale jinak officiálně jsou na to speciální sluchátka, a ty sluch. na obrázku sic mají mikrofon, byl to špatný příklad. Chtěl jsem tím v prvním postu jen poukázat na to že konektor je jiný takže do ip bude pasovat jiný, uzčí konec izolace na začátku konektoru. Nechcu hned nějak přilévat do ohně, určitě tomu rozumíš oo moc více než já, já jsem chtěl jen poradit z vlastní zkušenosti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu