Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

James Cameron - AVATAR (DSi)


penthaler

Recommended Posts

Nemam slov, stahuji a testuji... sice DSi nemam, ale uz sem se nekolikrat presvedcil, ze i DS s AK zvladne hodne :D

A o cem to je???

Videl jsem ukazky filmu, videl jsem ukazky pc/xbox hry... nevim, ale je to urcite zajimavy :D

Info

http://ds.ign.com/objects/952/952437.html

DL

http://hotfile.com/dl/19534811/958682a/DSi_0022_-_James_Cameron_Avatar_The_Game__USA_.rar.html

EDIT: Funkcni... :D :D :D (sestava viz podpis)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Jakej DSi mod? :D Jaka lepsi grafika? :D :D

Reknu to takhle - flashkarty pro DSi nedokazi s ROMkami pracovat jako s originaly, DSi je sice spusti, ale jen v DS MODU - to znamena, ze pokud hra vyuziva FOTAK, tak NEFUNGUJE, jelikoz DS fotak nema a jak jsem psal, flashkarty to nepodporuji...

Avatar vysel jen jako DSi verze (ale da se hrat i na DS) - zadne rozdily nahledej...

EDIT: U nekterych DSi her je videt, ze DS nestiha - hry jsou delane pro lepsi procesor :D Zkus si napr. hru Rabbids Go Home - me se seka zvuk, i obraz, ale je to hratelny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakej DSi mod? :D Jaka lepsi grafika? :D :D

Reknu to takhle - flashkarty pro DSi nedokazi s ROMkami pracovat jako s originaly, DSi je sice spusti, ale jen v DS MODU - to znamena, ze pokud hra vyuziva FOTAK, tak NEFUNGUJE, jelikoz DS fotak nema a jak jsem psal, flashkarty to nepodporuji...

Avatar vysel jen jako DSi verze (ale da se hrat i na DS) - zadne rozdily nahledej...

EDIT: U nekterych DSi her je videt, ze DS nestiha - hry jsou delane pro lepsi procesor :D Zkus si napr. hru Rabbids Go Home - me se seka zvuk, i obraz, ale je to hratelny...

Já myslel že to má na DSi lepší grafiku,třeba,protože má malinko lepši hardware jako ds...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu