Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Co je lepší?


stixii

Otázka

Dobrý den,

jsem začatečník v konzoli Playstation Portable (PSP).Chtěl bych se zeptat jaké psp je lepší.Jestli psp go či psp 3004 či jiné,byl bych moc vděčný protože mám problém stím že bych chtěl co nejkvalitnější grafiku a zdá se mi že u psp 3004 je horší grafika než u psp go.A také jaké mají vyhody,funkčnost apod.Prosím moc o pomoc a děkuji.Loučím se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

slim je urcite lepsi:) teda s flashnutelnou deskou, ale i tak , Fat je prece jen uz starsi zalezitost. ale zase neni 100% jistota ze pujde flashnout, u 3000 je zase 100% jistota ze flahnout nepujde. a na Go zatim nei zadny zpusob jak rozjet ISa takze si vyber

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dobrý opět ruším ale mam dotaz tady píšou PSP Slim ale přitom to je 3004.Dotaz je jestli to je slim asi nejlepší udavána verze podle vás.

http://www.herni-prislusenstvi.cz/sony-psp/-/-/sony-psp-slim-3004-sports-pack/7596.html[/quote

Slim je jak 2000 tak 3000.Nej verze je zrcite 2000 protoze jde flashnout pres pandoru (na trvalo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ale rozhodují se meiz PSP či xbox 360 ale nevím u psp je zas výhoda že to mužu mít všude sebou ale u i xboxu 360 jen doma či u někde u kámošu ale zas lepší grafika.Co byste vy vybrali?Jinak stojí za to ta grafika u psp?Jsou tam vidět detaily apod.? Aha takže když si koupím to PSP 3004 tak mi pujde flashnout jo a jinak je stejný jak 2000 jen zabudovaný mikrofon

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu