Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox bez HDMI prodat nebo ne?


Vojtech

Otázka

Ahojec, koupil jsem si použitý Xbox 360 jako totální laik jsem nevěděl že starší verze nemají HDMI port. Rád bych se zeptal Vás profesionálů zdali mam tento prodat a koupit jiný s portem HDMI.Je rozdíl v připojení veliký? Jinak mam LCD LG 42" a kabel s kompozitním i klasickým Scart připojením. Dneska jsem TV i Xbox přivezl, takže nemam vyzkoušeno jak to vlastně vypadá. Popř. poraďte jak optimálně nastavit Xbox.Děkuji za odpověď.:)

Prosím o odpovědi pouze lidi kteří tomu rozumí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators
Když to připojíš přes kompozitní(6xcinch)tak je to kvalitatině jako HDMI.

Patří zde komponentní (Component video), a je to 3x Cinch na obraz při současném použití 2x Cinch na zvuk (pokud se nepoužije optika).

Kompozitní (Composite video) je 1x Cinch na obraz a 2x Cinch na zvuk :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokut mas kvalitni telku tak to neres pres HDMI je to digitalni a pres Componetni je to analogove a zalezi jak si stim poradi telka a jak kvalitni ma obvody na spracovani analogovyho signalu.Ja osobne mam Samsunga 656 40" fullhd a nevidel jsem mezi HDMI a Coponentnim nejakej zasadni rozdil co se tyce kvality obrazu ale rozdil byl ve spozdeni signalu takze bylo videt i mirny rozmazavani obrazu pri pohybu a treba u hry Guitar Hero jsem musel nastavovat dost velky spozdeni aby se to dalo vubec hrat u HDMI propojeni mi to nedelalo.Opravdu spis zalezi jen na TV nez na xboxu jak si z Coponentnim signalem poradi.A pokut jde o propojeni tak ze vsech analogovych je Coponentni (nezamenovat za Compozitni) nejkvalitnejsi RGB us dneska mezi nejkvalitnejsi nepatri jak se psavalo drive v casopisech Stereo&Video.Digitalni zpracovani obrazu si zada o digitalni propojeni to je vec na kterou zapominaji i v prodejnach z Elektronikou Profesionalove :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
drak3go: tak jsem to zas popletl no :D

gallic: přesně tu tv mám a mezi komponentním a hdmi nepoznám rozdíl. Na větší tv to možná bude poznat ale xbox má maximálne 1080i a to dá i komponentní.

X360 ma 1080p...presnejsie: upscaluje, pretoze hry maju v drvivej vacsine menej ako 1080p http://forum.beyond3d.com/showthread.php?t=46241

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahojec, koupil jsem si použitý Xbox 360 jako totální laik jsem nevěděl že starší verze nemají HDMI port. Rád bych se zeptal Vás profesionálů zdali mam tento prodat a koupit jiný s portem HDMI.Je rozdíl v připojení veliký? Jinak mam LCD LG 42" a kabel s kompozitním i klasickým Scart připojením. Dneska jsem TV i Xbox přivezl, takže nemam vyzkoušeno jak to vlastně vypadá. Popř. poraďte jak optimálně nastavit Xbox.Děkuji za odpověď.:)

Prosím o odpovědi pouze lidi kteří tomu rozumí.

Myslím, že ti kolegové s HDMI už poradili. Teď k druhé věci, všechny xboxy bez HDMI to jsou ty starší verze a jsou ty nejporuchovější verze, na které se dá narazit a asi nejčastější chybou u těchto verzí je RRoD( přehřátí ), být tebou tak ji prodám a koupím novější verzi s HDMI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
drak3go: tak jsem to zas popletl no :D

gallic: přesně tu tv mám a mezi komponentním a hdmi nepoznám rozdíl. Na větší tv to možná bude poznat ale xbox má maximálne 1080i a to dá i komponentní.

Ja nerikam ze komponentni zapojeni neda 1080i nebo ze by mezi HDMI a Componetem byl vyditelnej nejakej zasadni rozdil v kvalite obrazu nybrz ve spozdeni signalu protoze tam dochazi k prevodu z analogu na digital a preci to neni CRT TV ale LCD do ktery to tu Bymbass pripojuje a kde obraz vznika us digitalne.Kazdopadne pres komponetni vystup je obraz ovlivnen vic nez pres HDMI kde nedochaci k zadnymu dalsimu prevodu signalu tecka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu