Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Avatar


Portos

Recommended Posts

mam problem s touto hrou normal jde spustit ale pak jen zustane černa obrazovka mam 5.50GEN-D3
taky mám ten problém...:?

tak to zkuste tady : http://console-forum.net/showpost.php?p=779310&postcount=66 (je to muj upload, taky mi to driv neslo, ale tahle verze jede...)

mmy;781856']grafika spíš podprůměrná' date=' ale na to jak to je dobrý film, jsem čekal víc :([/quote']

asi sem udelal chybu, ze sem nevidel film, ale me pride, ze tam furt jen chodis po jungli a mlatis nekoho klackem :ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám stejný názor. Hlavně mi štve to vypínání a zarzání psp. Taky mam gen d3. Zkusim ještě tu verzi od Typana tak snad už pojede. Začátek je nic moc, ale někde jsem četl že se pak děj úplně stočí a hra začne být vela pěkná. I když nevim teda jak na psp. Ale na kompu to musí bejt mooc pěkný. Asi stahnu:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak úspěšně dohráno, porád jsem čekal, že se to nějak zlepší, ale akorát to bylo těžší a těžší... Všechno jsem killil lukem a tyč jsem skoro vůbec nepoužíval. Vždycky jsem schovanej zamířil, vystřelil a pak se zase schoval a čekal až zase přestanou dávat pozor... Docela nuda

Jo a kdybyste nevěděli, jak se dává "The way of warior" (nebo nějak tak) tak jsou to všechny symboly najednou ;) (píšu to, protože jsem na to přišel až při Finalboss fight :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu