Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dante's Inferno


Marous

Recommended Posts

  • Odpovědi 59
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

demo bylo dobrý tahle hra by byla pro mě jasná koupě ovšem kdyby vyšla v jiném termínu a né ve stejném jako God of war 3 protože GoW 3 je přeci jenom legenda:cheesygrin:

GoW možná je legenda, ale z mého pohledu je to znásilňování řecké mytologie (urvat hlavu Heliovi fakt nechci), tak doufám že podobně nesprasí Aligieriho dílo. Jinak demo bylo úžasné, hlavně beast rider.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GoW možná je legenda, ale z mého pohledu je to znásilňování řecké mytologie (urvat hlavu Heliovi fakt nechci), tak doufám že podobně nesprasí Aligieriho dílo. Jinak demo bylo úžasné, hlavně beast rider.:D

Jezis marja je to HRA to joudo a prave to znasilnovani recke mytologie je prave bomba kde jinde to muzes udelat podivej AS2 jak ti leonardo davinci dela zbrane a vsechny ty vecicky to ti pride normalne pane posrani hisorie :ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GoW možná je legenda, ale z mého pohledu je to znásilňování řecké mytologie (urvat hlavu Heliovi fakt nechci), tak doufám že podobně nesprasí Aligieriho dílo. Jinak demo bylo úžasné, hlavně beast rider.:D

A co by si s Heliem chtěl dělat...mazlit se snim? :) Je to hack and slash,čim víc násilí a mlácení tim líp :D a že to právě Kratovi jde hodně dobře..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jako Dante bude určitě hodně slušná rubajda,demo mi opravdu hodně zaujalo a projel jsem ho už asi desetkrát ale v tomhle žánru je prostě GoW jediný,opravdový a nehorázně našlapaný KRÁL!!! Tady jsou nový scany a vypadaj vážně úžasně http://bonusweb.idnes.cz/zurnal/ostatni/pusobive-scany-z-god-of-war-iii-dzp-/clanek.A100111_121817_bw-zurnal-ostatni_osk.idn

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
To je jenom předobjednávka stejně mu to přijde až to vyjde.

Dovolím si nesouhlasit, v xzone eshopu to mají už na skladě. A tady přikládám kopii mejlu

Vase objednavka byla odeslana.

Pokud k Vam balik nedorazi do 1-2 dnu po obdrzeni tohoto emailu, napiste prosim na email : a spolecne vznikly problem vyresime. Balik bude na poste cekat na vyzvednuti max. jeden tyden!

Vase objednavka je :

1x Dantes Inferno - Death Edition (PS3) - 1499 Kc

Postovne je : 95

Celkem : 1594

Sledovat pohyb Vaseho baliku u Ceske posty muzete po prihlaseni do Zakaznicke sekce obchodu a to v rubrice Sledovani. Kod vaseho baliku je : BOxxxxxxxx a aktualni stav baliku muzete zjistit tez zavolanim na bezplatnou linku Ceske posty 800 177 889.

A v prodejnách v ostravě, brně a praze to budou mít zítra.

EDIT: a tady je přímo odkaz xzone.cz/nahledps3.php3?idg=320

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolím si nesouhlasit, v xzone eshopu to mají už na skladě. A tady přikládám kopii mejlu

A v prodejnách v ostravě, brně a praze to budou mít zítra.

EDIT: a tady je přímo odkaz xzone.cz/nahledps3.php3?idg=320

Jo promiň já jsem myslel že to budou mít na skladě až 2 února. Ale když si to obědnáš tak to můžeš mít hned.Promiň

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo promiň já jsem myslel že to budou mít na skladě až 2 února. Ale když si to obědnáš tak to můžeš mít hned.Promiň

V klidu, já to sem hodil jen proto, že nějaké shopy to mají mít skladem až 9. února. Jinak Death Edice je luxusní, hra taktéž. Zatím jsem hrál jen cca 30 minut, ale vypadá to zatím výborně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

animák o Dante´s Inferno má zatím na csfd příhodné hodnocení 66

http://www.csfd.cz/film/273027-dantes-inferno-animated/

Včera jsem ho viděl, a je to naprostá pecka, dost uvažuju koupi blue-ray disku, tohle mě fakt dostalo, jedním dechem jsem se na to díval všem doporučuju!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vydání očekávané akční hry Dante´s Inferno už klepe na dveře, takže EA pomalu začíná cpát reklamu všude tam, kde je to možné. V US to je třeba i televize, kde se nyní Dante´s Inferno prezentuje velmi pěkným renderovaným klipem. Pokud na hru čekáte, můžete si ho pustit v novince. Dante´s Inferno se už dočkal i prvních recenzí a rozhodně si nevede špatně. Posuďte sami - Play Gamer - 9/10 a 360 Magazine - 4/5. Dante´s Inferno vychází v těchto dnech pro Playstation 3, Xbox 360 a PSP.

zdroj: konzolista

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neměl jsem zatím moc času ji hrát, jen cca 2 hoďky. Poctivě udělaná hack and slash, výborná atmosféra, ty nejlepší herní principy okopčené od GOW a jako jedna z mála her využívá na stoprocent 18+ rating (mj. reálně vypadají i kývající dvojky). Všem příznivcům tohoto stylu určitě doporučuji, přijde mi o krapet lepší než Darksiders.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu