Wind Posted December 11, 2009 Report Posted December 11, 2009 zdravím mám takovej problém všichni co máte něco od Applu víte že součástí iTunes je i Quicktime... ale od ty doby co mám quicktime nemuzu stahnout pisnicku jinak nez prez rapid.. jelikoz vzdycky kdyz kliknu na doswnload tak mysto aby se to zacalo stahovat se odevre novy okno a pisnicka zacne hrat v internetovym okne... proste to takle nejde... Quote
Cartman182 Posted December 11, 2009 Report Posted December 11, 2009 Pokud máš firefox tak dej nástroje , možnosti , aplikace, a tam všude nastav "Vždy se dotázat" ... mě to pomohlo Quote
Han3 Posted December 11, 2009 Report Posted December 11, 2009 v možnostech prohlížeče je nastavení, kde nastavíš co se stane když chceš stáhnout určitej soubor Quote
Anonymous_ Posted December 11, 2009 Report Posted December 11, 2009 Nebo kliknes na link pravym a das ulozit cil jako... Jinak: http://www.google.com/search?client=opera&rls=cs&q=itunes+without+quicktime&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8 Quote
LoCo99 Posted December 11, 2009 Report Posted December 11, 2009 jj pravy tlacitko a ulozit cil jako Quote
Wind Posted December 11, 2009 Author Report Posted December 11, 2009 jj to ulozit jako cil mi nejde mám safari a mozzilu stahovat nechci .. ale asi budu muset....:( diky za rady... kdyz dam ulozit cil tak mi to napise at si koupim quicktime tak dam not now a nic...:( EDIT:muzete to LOCKnout vyřeženo,stačilo přejít na verzi PRO kdo by chtel uziv.jm a heslo tak at mi pisne PM Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.