Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Star Wars: Force Unleashed 2


tekken90

Recommended Posts

Ono to bude asi Sith edition na světle straně, ikdyž podle konce jedničky se na dobrý konec navázat nedá. Tak jsem zvědav co vykutí za příběh.

Omg poslouchals ty kecy co byly v tom videu? Jak tam kraci v te chodbe?

Nejdriv jde a Yoda s Vaderem do nej melou ty svy srance...

Za tim borcem to v te chodbe vsecko lita a pak najednou se ozve hlas te pilotky z 1 (nevzpomenu si meno): "Will I see you again?" / "Uvidim te jeste nedky?" ten manik si sunda kapi a my zjistime ze je to Appritiance.

Takze kdyz to vemes logicky tak to nemuze byt kolem jdouci dej...

Jsem si skoro jisty, ze to bude pokracovani, protoze ta pilotka tu vetu rekla az v posledni misi a Appritiance v posledni misi zdanlive "zemrel", sam jsem tomu neveril ale bylo to tak...

Ale kdyz se podivas dal ve videu tak on si sunda plast a ma na sobe pristroje na podporu zivota, podobny jako Vader akorat dikybohu bez helmy...

Tot je muj nazor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omg poslouchals ty kecy co byly v tom videu? Jak tam kraci v te chodbe?

Nejdriv jde a Yoda s Vaderem do nej melou ty svy srance...

Za tim borcem to v te chodbe vsecko lita a pak najednou se ozve hlas te pilotky z 1 (nevzpomenu si meno): "Will I see you again?" / "Uvidim te jeste nedky?" ten manik si sunda kapi a my zjistime ze je to Appritiance.

Takze kdyz to vemes logicky tak to nemuze byt kolem jdouci dej...

Jsem si skoro jisty, ze to bude pokracovani, protoze ta pilotka tu vetu rekla az v posledni misi a Appritiance v posledni misi zdanlive "zemrel", sam jsem tomu neveril ale bylo to tak...

Ale kdyz se podivas dal ve videu tak on si sunda plast a ma na sobe pristroje na podporu zivota, podobny jako Vader akorat dikybohu bez helmy...

Tot je muj nazor...

Vůbec nechápu co to tady meleš, na sobě měl tričko a popruhy pro meče a na konci jedničky zemřel on i Juno, takže spíš to bude ještě před jeho konfrontací s Císařem. A mimochodem on se jmenoval Starkiller ne apprentice (učedník), ani to neumíš napsat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SW:FU I byla podle mě hned po KoToRech nejlepší Star Wars hra, doufám že dvojka bude ještě lepší (kdyby konečně do hry zakomponovaly oddělování částí děla světleným mečem při soubojích, to se ale asi nedočkám :-)). Už čekám jen oznámení datumu kdy to vyjde a před-objednávám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
Vůbec nechápu co to tady meleš, na sobě měl tričko a popruhy pro meče a na konci jedničky zemřel on i Juno, takže spíš to bude ještě před jeho konfrontací s Císařem. A mimochodem on se jmenoval Starkiller ne apprentice (učedník), ani to neumíš napsat.

Hmm zrejme jsem mel pravdu: http://www.konzolista.cz/novinky/star-wars-force-unleashed-2-informace_4688.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu