Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sapphire ATI Radeon HD 4730 512MB DDR5


Rychlahuba

Recommended Posts

o hodne lepsi mirrors edge das na max shifty taky a melo by to jet plynule ale jak rikam oproti hd4670 je o hodne lepsi :D

Taky záleží na jakém rozlišení hraje... Pokud by hrál na 1920x1080 tak by nedal ani mirrors edge ani shifty na max.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tuhle grafiku akorát DDR4 nejlepší , nejlevnější grafika uplně suprová co sem kdy měl pod rukama :)

Doporučuju rozjedu vše na max a na nejvyšší rozlišení ;) ( ale taky zaleží na CPU,RAM,atd..)

Tak mam 2,93 dvoujadro a 2gb ram... doted mi to vse utahlo akorat jsem mel blbou grafiku... :(:( GF 7600GS 256mb :D desna shitka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je zajímavý , jak všichni na těch levnejch grafikách rozjedou všechno na max , ale ja mam s ati hd 4850 problem hrat crysis warhead na low (což nějak nežeru když crysis jedu na high)...

tak to mas mozna kartu z holesovic(od cinanu:D) ja mam HD4650 a me staci 20-30Fps..a crysis war hraju tak cca 25FPS a to mam vsechno na fanatik(very high krome stinu-stredni.......mas asi spatnou verzi pac crysis warhead by mel bejt min narocnej.....

je pravda ze mam o neco lespi CPU(2.6Ghz)a 4Gb Ram..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu