Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vyber graficke karty PCI Express DDR2, za pomoc, credits!


Sim3to

Recommended Posts

Kamaradovi se podelala jeho stara grafika a chtel by si koupit novou do 2 tisic...

Uz davno se nezajimam o komponenty do PC ale o notebooky takze mi moc tohle nerika a mam i snizene naroky :D

PS: Kdo by poradil i nejaky ty ramky tak bude taky rad :D 2x1GB nebo i 2x2GB.

Diky za rady

Motherboard : DDR2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamaradovi se podelala jeho stara grafika a chtel by si koupit novou do 2 tisic...

Uz davno se nezajimam o komponenty do PC ale o notebooky takze mi moc tohle nerika a mam i snizene naroky :D

PS: Kdo by poradil i nejaky ty ramky tak bude taky rad :D 2x1GB nebo i 2x2GB.

Diky za rady

jakou kamarad preferuje?nVIDIA nebo ATI nebo je to jedno?a RAMky? DDR1,2,3?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DDR2

Asi je to jedno o jakou znacku jde... hlavne aby to bylo dobry :)

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=70944 ATI

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=62237 nVIDIA

slusna a levna-urcite se da sehnat i levneji...

a RAMky je asi jedno...co maj 800Mhz staci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jses si jistej? Nerad bych mu poradil DDR3 a zjistil ze mu to nepujde.

On ma tedka 2x1GB DDR2. Muze si tam dat jeste 2x2GB DDR3? (ano, ma 64bit OS :))

Ne nemuze Ja mam desku DDR2 Max 1066Mhz

A DDR3 Deska S DDR 2 nezvladne pri zapnuti pc By to jen tak piplo a to by bylo vse Skousel jsem to A raci to hned vyndal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jses si jistej? Nerad bych mu poradil DDR3 a zjistil ze mu to nepujde.

On ma tedka 2x1GB DDR2. Muze si tam dat jeste 2x2GB DDR3? (ano, ma 64bit OS :))

To je jedno jestli ma 64 bitovy windowsy To se lisi jen kapacita Gb ram 32Bit =max 4gb ale ani ty 4gb poradne nevyuzije mam 4Gb ddr 2 800Mhz A stoho je Vyuzito MAx jen tak 2,5Gb Atd Ale je to jedno u tech 64 muze byt klido i 512Mb mebo 1Gb je to fuk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muze mi teda nekdo poradit? To predposledni od mafiana nejak moc nechapu co tim mysli..

Ma ramky DDR2, takze predpokladam i DDR2 grafiku. Poradi nekdo? + Duvod proc? = odmena crdts

JE to lehky Na Desce Muzes mit ddr2 pameti

Ale na pameti Grafice nezalezi

Ja mam Ramky DDR 2 A grafika je na GDDR5 Asi tak no jestli to jeste nechapes hod mi PM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

duvod je ten ze DDR2 na MB nema vubec nic spolecnyho s grafickou pameti na grafice...

grafika muze mit treba i ddr20 (obrazne reseno...) proste pamet na grafice a na MB je uplne neco jinyho a nemusis to resit... ;) ...

doporucuju neco kolem ati 4770/5750

popr. nvidia GTS250,GTX260 ... zalezi co on si vybere.. nvidie maji lepsi ovladace... ati jsou technologicky novejsi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam taky RAM DDR2 v kompu a grafiku ait radeoon HD 3850 která v sobě má DDR3 ramky ale tyhle ramky nemají nic společného s operační pamětí pc ... ddr 3 PAMĚTI V GRAFICKÝCH kartách jsou interní a nemají vliv na ostatní ramky ... pouze v tom že pomalejší procesor nebude stíhat posílat data do grafiky a ona nebude využita na 100procent ... pozor by si´měl dát jenom na sběrnici jestli vlastní starou AGP ci novější PCI E ... či na spotřebu grafiky aby kvuli nové grafice nemusel kupovat i novej zdroj jestli ma 400W až 500W zdroj tak je to bez problémů .... už moje stařičká ati HD 3850 vyžadovala minimum 400w zdroj a ja též musel měnit za výkonější

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu