Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

střílečky na PSP?blbý ovladání


Splintex

Recommended Posts

hrajete strilecky na PSPčku???me se zda ze to je asi nejhorsi ovladani ktery de hrat...pac to ovladani je fakt blby(zamerovani hlavne)hral sem treba SOCOM a vubec se mi to nelibilo protoze to bylo divny nooo.....vjimka je treba GTA tam je to jiny...ale ty střilecky sou divn no.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som hral iba MOH a je tam viacero variantov nastaveni ovladania... nasiel som si to, ktore mi najviac vyhovovalo a zvykol som si nan tak, ze sa mi hra takmer tak isto pohodlne ako na PC s mysou... 8) Ale uz som to nehral velmi dlho...

Inac k tomu ovladaniu MOH, mierenie analogom, chodenie pomocou [] X O ^ (ASDW) a ziaden problem. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak je docela tezky dat na nejakejch 14 tlacitek cely ovladani strilecky, ale ja sem si zvykl na jedno (analog chodis a akcni tlacitka miris) a uspesne sem dohral MoH a CoD + SWB2 takze me strilecky vyhovujou :P

no tady de hlavne vo to zamerenil.....ja sem Star Wars hral a to zamereni bylo strasny...proste to zamerovani je blby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inac k tomu ovladaniu MOH, mierenie analogom, chodenie pomocou [] X O ^ (ASDW) a ziaden problem. 8)

To si myslim, že je nej kombinace ;)

Ja sem na ovládání přešel rychle. Je to proti myši dost hrůza, ale hraval sem Jamese na ps2 tak to šlo.:)

Když jseš trénovanej na PS2ce tak v poho ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak uz psal bandita tak nejlepsi ovladani bylo asi to v medal of honor a pak taky v GUN kdyz se prohodil analog a tlacitka...v call of duty bylo podobny,ale muselo se mirit prave tlacitkama,coz mi po nekolikahodinovych seancich v moh na analogu vubec nevyhovovalo...jediny pro me pouzitelny ovladani teda bylo s automatickym zamerovanim,jenze to nebylo uplne ono...

podle me by vsechny fps na psp mely mit mireni pomoci analogu a chozeni tlacitkama...zda se mi to jako nejschudnejsi varianta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak třeba u socoma je to ovládání vyřešený dobře, teda aspon mě vyhovovalo....

moc stříleček sem nehrál neni to moje parketa, takže nemůžu soudit, ale z toho co sem hrál nebyl žádnej problém, jenom u COD ten systém auto zaměřování se mi moc nelíbil stejně jako celá hra ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu