Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Velikost her?


rendysz

Otázka

Jsem totální začátečník a tak potřebuju poradit.Zkoukl jsem stránky na stahování her nds.hkorz.com/rom.html.Zkusil jsem stáhnout hru,velikost ma kolem 50mb je to celá hra? Nebo jen nějaký odkaz,měl jsem to stažené za tři minuty,nechce se mi věřit že je to tak jednoduchý fl.kartu mám teprve objednanou a tak to nemohu vyzkoušet.Předem díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

HRA NIKDY NEMA TAKOVOU VELIKOST, jedna se o RAR/ZIP.

Rozbalena hra ma 8, 16, 32, 64, 128 a 256MB a vzdy ma koncovku NDS.

Vyjimkou jsou hry, ktere jsou fixnute, patchnute nebo jinak orezane, a ty pak maji jine velikosti (napr 96MB).

Ozkouset ji muzes i bez DS - stahni si NOGBA program pro PC... Pokud tam nepujde - je to ze tri duvodu - spatne stazena / spatne extraktnuta z kartridge / ma ochrany (nebo holt proste nejde)

EDIT: a pro priste, kdyz uz RENDYSZ pises nekomu soukromou zpravu, tak kvuli tomu nevytvarej jeste tema a pockej si na odpoved... mas ji davno ve schrance :D :D :D (Odpoved ti byla odeslana 14:14 dnes... coz je minutu pred vytvorenim tohoto tematu :D :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu