Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Rada - GH vs. Rock Band


Zeus

Recommended Posts

Zdravím,

již dlouho se odhodlávám pořídit si jednu z hudebních her. Chtěl bych slyšet vaše názory, rady a zkušenosti. Hrát budu pouze na kytaru a tak mě zajímá jestli měl někdo možnost odzkoušet obě kytary jak rock band tak GH, která z nich je lepší? A jakou hru si k tomu pořídit? Guitar hero 5 nebo Rock band 2? Díky moc za každou reakci.:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli chceš abys to mohl i s kámošema pořádě rojzet tak určitě Rock Band ten celej set, ale pokud budeš hrát sám a občas se svým kámošem tak Guitar hero 5, kámoše má obojí a mě se více líbilo to Guitar hero 5, zkus na www.gametrailers.com se podívat na recenze atd určitě ti to poradí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

investice to je velka ale budes spokojeny u obou ale ja bych osobne bral RB mam GH ( zacinal jsem na aerosmithech pak WT a ted smash hits ) a ty skladby tam jsou tak 50\50 co se mi libi a nelibi a vetsina ke stazeni je mi na prd protoze je vunec neznam. Jak sem se dival na DLC do RB tak tam je pro me vice znamych skladeb a taky je jich podstatne vice nez do GH

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsechny ty kytary sou plastove shity jestli chces poradnou kytaru tak http://www.hshop.cz/logitech-wireless-guitar-controller-pro-ps2-ps3.htm ale je to suma jako za vetsi balik GH s vice nastroji. Jestli ti muzu poradit kup si nejake novejsi Gh a jestli se ti ta hra nebude libit tak vzdycky muzes doplnit sbirku starsim ci novejsim dilem nebo RB kytara by mela fungovat na vsech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kytaru ti určitě doporučím Les Paul - prodává se ke GH 3, nebo od GH 5 a novější, ta je taky slušná

RB kytary jsou shit, nekupovat

Rock Band engine je dost těžkej a jako začátečník bys určitě měl problémy..já osobně mam radši GH - a nejlepší díly jsou určitě GH 3, Smash hits, nebo Van Halen

GH 5 taky neni špatná a je k tomu hromada free DLC - celkem okolo 100 songů ve hře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechce se me zakladat novy tema, ale ti zvas co vlastni GH nebo RB. Kdyz clovek v zivote videl kytaru akorat na obrazku, muze tu hru hrat? Nebo kdyz u toho prosedim par stovek hodin, budu schopnej neco zahrat i na normalni kytaru? :D Sry za ten blbej dotaz ale fakt me to zajima :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rock band na psp\ds nemuzes zas tak srovnavat s GH nebo RB z velkych konzoli je to v zasade o necem jinem a v rock band unplugged se hraje za celou skupinu tak budes hrat jen na jednom nastroji a bude to tezsi jestli mas chut a penize na GH nebo RB tak ber vsemi 10 zustane ti to na dlouho a je to idealni party produkt ( vyzkouseno vcera o silvestru se nic jineho nedelalo )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není už v takovýchto cenách lepší si pořídit normální kytaru s kombem ? :-D

To je trochu jina cena..

Na normal kytaru nic davat nebudes, je to neco jinyho, jen budes mit rychlejsi prsty, to je vsechno

Jinak alespon muj zacatek byl v poradku, jde jen o to zacit na lehky obtiznosti a zlepsuje se to samo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu