Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Need for Speed: ProStreet


ramalamadingdong

Recommended Posts

  • Odpovědi 74
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

mě se to zdá jako docela dobrá hra....u nás ve škole to všichni smažej na mobilech....já bych si to rád zahrál na psp....... nevíte kde to stáhnu?? (torrent ale našel jsem jen nějaký premium....kde po mě chtěj 5 dolarů a na to se jim vys...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já vim že to ještě nevyšlo ale tady to je ale nebudu platit 5dolarů.....

http://torrentreactor.net/search.php?client=bitcomet&words=need%20for%20speed%20pro%20street%20psp

to je jenom reklama:lol: tak zkus napsat do toho vyhledávače jsem id*ot a uvidíš co ti to tam najde:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyslo PC demo, skusal niekto?

ja..ale jak kazde demo nfs je fest narocne na grafiku nvm preco... carbon mi isiel na deme spomalene..ale ked som stahol full tak som mal secko na maxime..akurat shaderi so mmal na low...a ked spustim nfs pro street a nastavim len 1024 768 a dam nizke ddetaili a spustim zavod tak mi vypne hru...ked si ju xem zahrat tak musim mat nastavenie na 600x480...a to je o hovne take hranie.... tak uvidim jake to bude full. ;) ale podla dema ma ta hra nejak nedachla :?:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Já mám to demo a docela mě to zklamalo myslel jsem si že tu bude něco jako U2 ale neni. Graficky mi to příjde celkem dobře zpracovaný. Na max. detaily sem tam nějákej lag, lae jinak pohoda. Jsou tam jen trate (trapný) chtěl jsem tam město, mi to příjde ovladatelností jako carbony na PSP.(auto na vysílačku)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno.. mam full verziu na PC a zatial som hral iba prve 3 kola a vyzera to docela dobre ;) .... myslel som si ze to bude shit ale da sa to.... ovladanie je ako realisticke.... proste cool :) uz sa tesim ked budem mat notas ze to budem parit na full detailoch ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno.. mam full verziu na PC a zatial som hral iba prve 3 kola a vyzera to docela dobre ;) .... myslel som si ze to bude shit ale da sa to.... ovladanie je ako realisticke.... proste cool :) uz sa tesim ked budem mat notas ze to budem parit na full detailoch ...

tvoja PC konfigurácia ? grafika MB ? dík demo se trhalo jako prase, možná full ka pojede :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu