Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 a tenhle monitor?


xUltimate

Recommended Posts

HDCP má, je to tam napsané ;)

Cituji je: "Ponořte se proto do světa Full HD digitální zábavy - ať už hrajete nejnovější hry na PS3, přehráváte své oblíbené Blu-ray DVD, nebo sdílíte s nejbližšími vzácné okamžiky natočené HD kamerou!"

V úterý mi přijde, tak jsem zvědavej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem se dočetl tak nemá. Třeba dělají tenhle monitor ve více verzích s a bez HDCP. Každopádně v manuálu mám napsáno HDCP Support: No. Jeden z důvodů proč kupuju novej je určitě to HDCP, protože nemam jak na PS3 hrát, ale taky proto, že toužim po širokoúhlym monitoru ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle me by stacilo jestlize ten stary monitor HDCP (nebo jak) má tak zapojit do nej ps3 a pri zapinani PS3 (dotknutim se prstem toho "tlacitka") nechat palec dele prilozeny, tim se spusti neco jako automaticke nastaveni zobrazeni a mela by ti to zjistit jak to mas pripojene me to delalo taky u klasicke tv kde sem to mel prez AV a u LCD kde sem to mel prez HDMI.. dycky sem podrzel to zapinani dele tim se resetovalo stare nastaveni a a zobrazilo se normalni nastaveni obrazu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu