Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

DSTTi fake?


patrikpatrik

Otázka

Mám problém.

1.když zapnu dslite tak se mi nezapne automaticky dstti menu,ale normální ds menu. Místo kde jsou napsaný hry ze slotu 1 - je tam star wars lethal alliance (nechápu proč to tam je když sem si to nestáhl)Když to dám tak se mi teprve otevře menu s hrami.

2. Když dám v menu dstti TTi Check tak se napíše ,, Fake Dstti card,, To mám vážně fake? Mám tam menu 1.17 a vše jede v pohodě.

Mám dslite a dstti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Mas fixnutou kartu - proto SW lethal aliance namisto ikony... (jen nechapu, proc ti to zobrazuje DS Lite)

Automaticky se ti to nezapne, jelikoz v menu NDS jsi si nenastavil AUTO nacitani - tj. po spusteni se automaticky spusti slot1 karta (bud hra, nebo system)

Fake nefake... funguje? Tak to neres... Pokud bys tam ale daval nejaky inaci system, ktery nepodporuje fake, tak jsi holt v pytli a nezahrajes si s ni... (a mozna se ti i oddela)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mrkni se jeste na nasledujici veci - treba to pomuze

Takže je hodně znaku,jak poznat fake kartu.

Bez toho abyste otevřeli DSTT:

1)Podivejte se pokud mate mezi pinama(kontaktama) někde dvojku

2)Podívejte se jestli mate v portu na TF kartu ,viditelný zlatá kontakt (pin)

S tím že otevřete DSTT:

1)Fake karty mají menši pečeť (černé kolečko)

2)fake karty obsahuji CPU značky AMIC (originali maji Sharp)

3)Stavba čtečky TF karet ma jiny tvar.

ODKAZ NA DSTT Tema

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jelikoz mas kartu FIXNUTOU a ten fix je NEOFICIALNI tak se karta muze tvarit jako FAKE i kdyz neni... Je to jen muj nazor, ale treba se nemylim... Muze to nekdo potvrdit nebo vyvratit?

Zatim se neboj, ale pro jistotu dej do rite toho fakekillera :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mě ten fake posral kartu asi za 2 tydny

Ty jsi měl dstt fake,jaký menu jsi měl?Já teď mám neoficiální 1.17a12(předtím 1.17se zrušeným killerem).

EDIT: Ještě jsem někde viděl ke stažení ,, dstt 1.17 fake recovery,, nebo něco takovýho. Zkoušel to už někdo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu