Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kingdom Hearts III


tekken90

Recommended Posts

Datum vydání: TBA

Platformy: TBA

Nomura: Už brzy ukážu svoji další hru

Pokud se fanouška JRPG zeptáte na pár jmen, které se zapsaly do historie tohoto žánru, určitě mezi nimi bude Tetsuya Nomura ze Square Enixu. Nomura totiž stál za vývojem takových her jako Final Fantasy VII, Kingdom Hearts, Chrono Trigger nebo Parasite Eve. V současnosti Nomura pracuje na očekávaném Final Fantasy Versus XIII a trochou přispěl i do vývoje Parasite Eve: 3rd Birthday. Kromě těchto her už nyní pracuje na dalším projektu, který podle svých slov už brzy odhalí. Fanoušci jeho práce si jistě přejí, aby jeho tajný projekt byl remake Final Fantasy VII, ale ani třetí Kingdom Hearts by nemusel být ani marný.

Nomura o svém dalším projektu – remake Final Fantasy VII?

Hlavní designér připravované hry Final Fantasy Versus XIII, Tetsuya Nomura, nedávno prozradil, že už brzy oznámí svoji další hru. Od té doby se neustále spekuluje o tom, jakou hru to oznámí. Nyní se o této hře trošinku rozpovídal pro herní magazín Gamega. Tam prozradil, že oznámena bude hra v roce 2010. To se dalo tak trochu čekat, ale daleko zajímavější je informace, o jakou hru se to vlastně jedná. Nomura pochopitelně moc neprozradil, ale řekl, že jde o hru, na kterou čekají hráči po celém světě a dokonce mu o ní píší osobní dopisy. Pokud ještě netušíte, kam směřujeme, tak jakou hru si přejí naprosto všichni? Ano, jde o remake Final Fantasy VII a Tetsuya Nomura to sám moc dobře ví. Nomura dále řekl, že čeká naprosto nadšené reakce na oznámení této hry. Na závěr můžeme říci, že remake Final Fantasy VII nikdy nebyl tak blízko. Doufejme, že se naše prosby vyplní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vec nazrou... kazdemu sedne neco jine ^^ Nekdo treba nemuze vystat FF vubec :D

Me FF7 zaujalo animaci postav ^^ Jako anime fanda jsem nemohl uverit co jsem to tehda videl na strankach Score xD Anime/Manga styl hra? (tehda byly mensi obzory xD)

Rekl jsem si ze to musim mit. Sehnal jsem tehda pracne PC verzi a zacal hrat. Herni animace byla trosku o necem jinem xD "3d lego kosticky" pobihajici po krasne renderovanych plochach temneho sci-fi fantasy sveta si me ale ziskaly.

Nadhernej pribeh, krasnej svet, skvele zasvedceni do serie FF a jsem rad tehle nahode/osudu ^^ Thehda to este vic umocnilo me nadseni pro veci za Japonska.

Nedokazu si presne predstavit remake tehle hry, hlavne kvuli nekterym scenam, ktere proste v tech superdeformech nemaj chybu ^^ Rovnez mi bude ten kresleny styl pozadi apd... Na druhou stranu zas... rad bych si prosel ony lokace v nejakem uzasnem 3D. Dierge of Cerberus a malinko i Crisis Core to pekne nacly :D Taky Aerith v top animaci by nebyla k zahozeni ^^ Jak rikam... nedokazu si to predstavit, ale neni to nemozne ^^ V CC bylo taky par scenek a nebylo to tak hrozne ^^

No na co se ale netesim vubec je doba za kterou to vyjde. Pri rychlosti SE posledni dobou, se toho noveho tajneho projektu mozna ani nedoziju ^^

ja~ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Takže FF remake to nebude...

Nomura potvrzuje Kingdom Hearts III

Tetsuya Nomura na konci minulého roku řekl, že začal pracovat na dalším svém projektu. V posledním čísle magazínu Famitsu se s tímto talentovaným vývojářem objevil nový rozhovor, ve kterém potvrdil, že se určitě dočkáme Kingdom Hearts III, protože na něj fanoušci předchozích dílů tlačí v tomto směru. On tak nyní bude tlačit na své nadřízené, aby dali hře co nejdříve zelenou. Bohužel už Tetsuya Nomura neřekl, kdy se Kingdom Hearts III dočkáme, ale myslíme, že jeho slib je asi víc, než jsme v tuto chvíli čekali

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu