Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 3


Wendy

Recommended Posts

Zdar lidi, dívám se jen tak po internetu a najednou zjistím, že na www.gameleader.cz mají Forzu Motorsport 3 Limited Edition jen za 899Kč, ale pouze do vyprodání zásob :)

cenu her na Xbox moc nesleduji, ale myslím že to je dobrá cena ;)

odkaz

[code]http://www.gameleader.cz/xbox-360-hry/565/forza-motorsport-3-sberatelska-edice.html[/code]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Cena je to bezesporu dobrá, ale viděl jsem někde, že se dělá tato Limited Edition i v CZ a tady je CZ jen manuál. Zajímalo by mě, jestli jsou opravdu dvě edice, anebo to jen každý popisuje na svém shopu jinak a jedná se o jednu a tutéž.

Příklad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena je to bezesporu dobrá, ale viděl jsem někde, že se dělá tato Limited Edition i v CZ a tady je CZ jen manuál. Zajímalo by mě, jestli jsou opravdu dvě edice, anebo to jen každý popisuje na svém shopu jinak a jedná se o jednu a tutéž.

Příklad

inak ked kliknes na tie napisi ze cz.....sk....pl....hu....v tvojom odkaze tak sa zmeny ten text do toho jazyka...takze to tam je asi preto.....ci???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu