Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

moonshell x DSTT jak na to - pomoc


kiboko1

Otázka

Už mám DSTT...dal jsem tam:

DSTT menu v 1.15 (na 99% nemám fake DSTT, ale radši jsem tam v 1.17 nedal)

a

moonshell v 1.71 (2.0 jde prý jen v YS menu)

Vše víceméně funguje (hry, video, mp3, jpg obrázky), ale když zapnu NDSko je v tom takovej maglajz. Mám problém s:

1. jak vyskočit ze hry do DSTT menu, abych nemusel vypnout NDSko.

2. po tý instalaci mooshellu mám v NDSku mraky souborů...jakoby pro různý karty, nevím....dsstt tam není...nevím co můžu vymazat nebo tam mám všechno nechat. Náhodně nějakej vyberu a většinou se mi zobrazí složky co jsem si v NDSku udělal-video, hudba atd. ...vyberuu třeba pak konkrétní video nemo mp3 a spustím....ale, když chci zpátky na hry musím DSKo vypnout...je to tak správně? Prosím o pomoc, jak správně na ten moonshell.

Kiboko1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1. Kazda karta ma softreset - nastav si to (bohuzel nevim, jak to funguje u DSTT)

2. Moonshell ma sam o sobe taky softreset (je to slozitejsi nastavit, ale defaultne je nastaveno, ze po stisknuti START se samozrestartuje do systemu)

Rozhodne doporucuji udelat si tam poradek, jelikoz 1.7 verze moonshellu bordel nedela...

ja tam mam slozku moonshl a soubor moonshell.nds na rootu karty. Pak systemovou slozku (___aio) a spoustec systemu (akmenu.nds), zbytek jsem si pripravil dle potreby (hry, hudba, text, filmy... vse zvlast)

Sice popisuji acekard, ale tak nejak by to melo fungovat vsude (na vetsine karet)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak vyskočit z her už umím...u každý hry než se spustí je vpravo takový plusko + po kliku na něj se objeví takový minimeníčko a je třeb tam mít Softreset nastavený na On a pak fungu´je to R+L+Y+K+A+B.

S Moonshellem mám ale problém pořád...znovu ho nainstaluju, ale nevím co pro DSTT kartu vybrat ze seznamu ROM image, který je ten správný? nikde tam není ozančení DSTT...

...není to ten první v seznamu: Device:DLMS DSLink (microSD Card)? Hmm. tak ten to není....zkusil jsem a hází to chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu