Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gta 4 - nejde


Ďáblův Žoldák 666

Recommended Posts

tak jedna z moznosti je ze jestli sis pridal nejakej novej program do pc tak se hra mohla seknout rotoze si s programm nesedla ( s tim em mival taky problemy) :-) ale zkus vratit system o par dni zpet me to pomahalo :-)

A jak mám ten systém vrátit zpět pls?Tohle mě teda nenapadlo:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

start-spustit-napis MSCONFIG a v nastrojich obnovu systemu

musis mit ale vytvoreny obnovitelny bod

Obnovitelnej bod,aha:? a jetu zádrhel!:ziped:

No kluci dík,asi my nezbyde počkat do přeinstalování windowsů:roll:

Dávám oběma thx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

komplet odinstaluj GTA IV ... naistaluj si nový DirectX, ovladače na grafiku, naistaluj GTA IV a patchni všema patchema - tušim že poslední je 1.0.5.

Může to pomoct a taky nemusí nebo tam dej jinej crack ...

Přeinstalování sem skoušel už 3x :D ale skusim ještě teda ten direct a ovladače na grafu,co se týče patchů já použil jen 1.0.4.0 ten je prej jako všechny ty předešlý,1.0.5.0 sem ještě neskoušel,co ten opravuje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sry že lezu do tohohle tématu ale nechci zakládat nový jen kvuli tomu... normálně jsem to nainstaloval a spustim ti a tam naběhne to přihlášení abych to mohl ukládat..tak se přihlásim a potom to chce product key.. kde ho seženu prosim??? díky předem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sry že lezu do tohohle tématu ale nechci zakládat nový jen kvuli tomu... normálně jsem to nainstaloval a spustim ti a tam naběhne to přihlášení abych to mohl ukládat..tak se přihlásim a potom to chce product key.. kde ho seženu prosim??? díky předem..

Skus REGISTER OFFLINE ! Key seženej jen na originálce :)

Tak na fps ser* potřebuju aby to šlo:D mám Visty Home Premium:?

Tak to je slovo chlapa xD jestli ti to stale nejde tak skus jinej crack poslední je tušim od Razzor 1911 a to na verzi 1.0.4.0 ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem taky zkoušel rozjet pirátskou GTA4 a 2 sekundy po spuštění mi to napíše program přestal pracovat. Už jsem to (GTA) stahoval a instaloval 2x ale furt to samý...nemá se to náhodou instalovat a bejt při tom OFFLINE jako např. u Sims3? Jinak mám orig. verzi na PS3, takže svědomí mám čisté (tvůrce jsem svými penězi podpořil) a verzi pro PC chci vyzkoušet jen kvůli videoeditoru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem taky zkoušel rozjet pirátskou GTA4 a 2 sekundy po spuštění mi to napíše program přestal pracovat. Už jsem to (GTA) stahoval a instaloval 2x ale furt to samý...nemá se to náhodou instalovat a bejt při tom OFFLINE jako např. u Sims3? Jinak mám orig. verzi na PS3, takže svědomí mám čisté (tvůrce jsem svými penězi podpořil) a verzi pro PC chci vyzkoušet jen kvůli videoeditoru...

Ty si můj člověk:D:D:D stím rozdílem že já sem to dlouho hrál a pak to přišlo úplně náhodou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu