Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pc okolo 5000 Kč? Povede se vám...?


Drew1468623667

Otázka

Ahoj , potřebuju složit pc do 5000 Kč (+- asi tak 500 Kč...).

Měl by sloužit především ke hraní her ... (ikdyž vím že v takovém omezení je to téměř nemožné....)

Co jsem se kouklal tak mám nějaké malé návrhy , ale nejdříve mě zajímá co vymyslíte vy...

Lajcké požadavky: minimálně 1gb ram , solidní procesor , dobrou kartu (proto dobrý procesor abych postupem času až budu peníze mohl na procesor pověsit lepší kartu a nebyl by problém... nicméňě čím lepší karta tím víc si na tom budu moc zahrát her , převším nových... :bash:) hdd: min.250 GB.

jinak mě nic už nenapadá... a těším se co vymyslíte! :)

Prostě abych z těch 5000 Kč "vytřískal " co nejlepší pc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 74
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

otazka zni co za hry na nem budes hrat ... chces nejnovejsi ? hoh jak pise kuba - low , sem tam budes rad kdyz to pojede nakejch par FPS...stacej ti starsi hry - zminkou asi tak nejhranejsi - CSS , WoW ( uvadim podle zanru co znam nejvic ) pak takovy PC sezenes krasne a urco ti nekdo pomuze ho sestavit ... pokud ale trvas na nejnovejsich hrach radim ti xbox 360 ... ja vim PC to neni ale budes to mit tak akorat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Za 5k s herním PC nepočítej. Pokud chceš sestavit PC za 5k tak OK, ale nebude na hry. Jestli chceš nějaký lepší PC do 5k, tak nějaký použitý třeba z Aukra, ale stejně to za tu cenu nebude herní PC. Nějaký nový hry tam možná rozjedeš, ale herní PC má bejt o tom, aby se ty hry dali pořádně hrát a ne jenom je spustit a hrát na 5 fps.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
FreeMan: ok když bych chtěl hrát všechny new hry tam mě tam hodně málo částí v tom pc zůstane dýl jak rok xD (možná i míň)

Ale přesně o tom je pořádný herní PC a proto si lidi kupujou konzole, protože za to dáš míň a vydrží ti to dýl. Z jakýho důvodu chceš PC nebyla by fakt lepší ta konzole?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ne-e :/

Pc se mi zdá ambicioznější...

A taky počítám s tím že ho určitě budu "vylepšovat" a když budu konzoli tak na to příjdu sám...

Od vás čekám jek jsem napsal ted v uvodnim příspěvku...

Prostě abych z těch 5000 Kč "vytřískal " co nejlepší pc...

Děkuji za návrh...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No já sehnal dost výkonnej komp za pakatel

AMD Athlon 64-Duo Core-2,6GHZ

ATI Radeon HD 3850-myslim ještě nějakej pátek v záruce, mam i krabici

2GB ram

seasonic 430W-s krabicí a ještě v záruce

Ktomu DVD vypalovačku, TV kartu Pinacle (nová stojí 2k) a legální win Vista, to vše za 1000,-, jediná nevýhoda byla že sem si musel dokoupit disk. Takže kompletní sestava s diskem mě přišla na 2k. (Měl sem to přes dobrého známého)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jenže ty asi nevíš , že za těch tvejch 5000 z kasičky si koupíš leda tak pořádnou desku aby ti to nějakej ten pátek vydrželo , pak hadr, ale pak budeš mít už problém koupit si nějaký svižný ramky ... jo mužeš si koupit fungl novej komp ale bude problem psát dokument s puštěnou mp3 na pozadí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

doommaster01: Také jsem dal vědět takovému známemu ^^ ale zatím se neozval...

Nechtěli by jste někdo zkusit jen tak složit něco z odkazá na netu xD ? Nevím co vybírat... co je dobré co ne... potřeboval bych nějakej návrh sestavy :/

Není to jen tak... jsem ochotnej přihodil nějaký credits nebo tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tady něco teda máš i když dalo mi to práci to složit pořád jsem musel vybírat levnější a levnější protože to bylo přes limit. http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=N5K01LAD01U7L01U3M01HPC01U3T01

Skříň už se do ceny nevešla, tak si to rozlož třeba na stůl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ještě tady varianta AMD/ATI taky bez skříně... http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=QRM01ODQ01HPC01LAD01O4T01U3T01

ááá... děkuju xD takhle nějak jsem to očekával... kouknu na to později a zkritizuju xD co bych chtěl lepší atd... nebo horší... xD prostě se na to detajlně podívám později...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ááá... děkuju xD takhle nějak jsem to očekával... kouknu na to později a zkritizuju xD co bych chtěl lepší atd... nebo horší... xD prostě se na to detajlně podívám později...

tobě asi nedošlo že si v týhle kategorii vybírat nemůžeš:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu