Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vista vs Xp


Ďáblův Žoldák 666

Otázka

Protože mám ůplně rozmrd**** komp tak si ho nechám přeinstalovat.Problém je vtom že jen na pálený xp.

Už mám 2 roky Visty,de mi oto co je lepší.Mám si nainstalvoat pálený xp,nebo si mám radši koupit Visty na který už sem vcelku zvyklej (ale je to srač**):roll:

Dík za vaše názory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 69
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

endhalf: No ty mas co řikat... Asi si zatím moc nepobral, že x64 do ramky dava i knihovny z 32bit, proto je to celkem nesmyslenné davat na PC, ktere ma pod 2GB RAM. Což znamena 1,5GB os spusti int. porhíleč zbýva 200MB volne RAMky, pak nějaky ten program atp a začne to swapovat na HDD.

hellfire19: Dej si tam x86 -> 32bit, když budeš mít pak v budoucnu víc RAMky, tak jit na 64bit

Edit: aby to nebylo o slovíčkaření, tak těch 1,5GB jsem tak nějak odhadl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
dark user: radši nemluv když tomu nerozumíš jo? Takový pi*oviny jako že systém bere 1,5gb ram si nech!

hellfire19: Dej tam 64bit. 32bit už je zastaralý :)

a ty přestaň kecat ty svoje chytrý nesmysli. Jestli tam dá 64bit, nechci bejt v jeho kůži.

Jestli dokoupíš 1GB RAM, stejně se ti nevyplatí instalovat 64bit OS. To je největší chujovina kterou uděláš!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
64 bit utáhne i AMD athlon 3000+:thumbup:

to je sice hezký ale tady se i řeší dostatek paměti která tady rozhodně není! Navíc, já mám třeba dvoujádrový intel dual core (centrino duo) a nepodporuje 64bit systém. Ale dát tam 64bit na jeho PC je přímo sebevražda!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zastaralej jseš ty protože používáš 32bit OS. Mám Vistu HP 64bit a 4GB ram - když zapnu win, winamp, qip, skype, eset, firefox s 9tabama a mám použitý 1,7gb. A 1gb bere firefox. Řekni mi důvod proč tam dát 32bit. To ž se načtou i 32bit knihovny který maj pár desítek MB neberu jako argument.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pěkná básnička :D co v tom FF máš, že 9 tabů bere 1GB? hmm? Je Krásný že tady říkáš že maš 4GB RAM... potom je to v pořádku že tam máš x64, ale ty radíš, aby si někdo s 2GB RAM dal x64. Zamysli se.

Btw: Kde jsem řekl že mam, či nemám x64? :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

poradte mu 32bit OS... ja bych to tak udelal..

za 2 roky kdy ti garantuju ze 4gb ram budou minimum .. a ty si budes chtit koupit novej pc.. tak pocitej rovnou s novym operakem ;)...

misto toho aby jsi ted koupil 64bit a potom se nestaral...

dnesni 64bit OS uz nemaj takovej problem s kompatibilitou jako to bylo tenkrat s XP (kdo zazil, vi xD )

takze nevidim duvod proc jit do 32 bit OS ... ted tu ramku vyuzit nemusi... a az se rozhodne upgradovat ? ma mu v pc plavat zbytecne par GB ram navic ?

99% programu a her mi slo pod 64bit OS i 32bit OS (jmenovite se jednalo o W7 ..)

uprimne... reknete mi jedinej duvod proc si tam nedat 64bit OS ? v nicem vas blokovat nebude (narozdil od 32bit OS)

ze to ted nevyuzije ? hmmm nikdy nevis kdy bude upgradovat RAM ...

kdyz uz W7 ktery btw zabiraj v klidu 1-1,7gb ram v klidu... a ve hrach neni problem z toho vytahnout 3gb .. ;) tak si myslim ze ram se hodi

edit ja bejt vama mu doporucim zustat na P4, protoze na co by potreboval dvoujadro ze ? :lol: /mysleno jako priklad/

edit2 diky bohu ze dalsi visty uz budou only 64b :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takže teda kdybych chtěl mít těch 64bit tak msim mít 4giga ram,takže tam ještě nacpat 2giga ram ok:D nebo tam nechat 2 giga ram a mít 32 bit,a když bych ,,chtěl,, těch 64bit tak nic víc než 4giga ram v pc nepotřebuju?nebo musím mít ještě jiný lepší komponenty?Např jak sem tu někde zahlíd počet počet jáder.Já mám dvoujádro,tak jestli zas není lepší mít 4jádro apod?ale to už by bylo přehnaný ne?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
co to meles ? xD pojede to stejne jako 32bit OS ;)

Hov** melu,tak já nevim,tady každej píše něco jinýho o tode,já se jen ptám co ajak.Pak každej napíše svůj názor,je stoho diskuze a já mám poznat jak je co správně?:D Někdo píše že 64bit na 2giga ram vph,někdo zas ne,pak zas problém s jádrama,tak já už nevim:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
sorry nemyslel sem to tak .. ;)

vem 64bit OS

na 2gb ram mit zadnej problem nebudes a kdyz pozdeji dokoupis ram nebude te blokovat limit 32bit OS jak sem psal, 99% aplikaci mi bezelo i na tom 64bit os :) ;)

A kolik ty máš giga Ram ?:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu