Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom United


michelito91

Recommended Posts

no já si myslim, že ta hra v solu nejde dohrát...:D

ale jde nebud zbrkly a nedivej se furt kolik ti zbyva času :psp: chyby mi uz jen 3 Questy a mam urqent na hr8 :psp::cheesygrin:

hale hosi sem ji stahnul a vubec nwm co mam delat sem v naky skole mam neco najit a vubec nwm co!poradte mi jestly tu skolu vubec mam delat nebo proste poradte jak mam zacit!predem dekuju!

splne jeden Quest v treningu (škole) :) a pak muzeš delat questy u babky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě se chci zeptat co znamená u toho brnění to Blademaster Use a Gunner Use??:)

Blademaster je na zbrane na blizko(mece, kladivo) a Gunner je na zbrane na dalku ( luk,kuse...)

Fatalis, nejsem zbrkly, ted sem se zrovna dostal do HR 5... :)myslel sem ze je treba skoro nemozny udelat to solo uplne do HR 9...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blademaster je na zbrane na blizko(mece, kladivo) a Gunner je na zbrane na dalku ( luk,kuse...)

Fatalis, nejsem zbrkly, ted sem se zrovna dostal do HR 5... :)myslel sem ze je treba skoro nemozny udelat to solo uplne do HR 9...

je to moždy jako hraju solo zatim sem HR7 :) a daři se mi :) když tak se podivej

je to moje video ale už celkem stare :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to moždy jako hraju solo zatim sem HR7 :) a daři se mi :) když tak se podivej
je to moje video ale už celkem stare :)

hodně pěkný! :) Z jakýho je to HR? Tak já sem teď v tý HR 5 a neměl sem zatim ani jeden problém, zatim taky uplně v pohodě... Teda az na zacatek hry, to sem mel obrovsky problemy z Giadromem...:cheesygrin::cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hodně pěkný! :) Z jakýho je to HR? Tak já sem teď v tý HR 5 a neměl sem zatim ani jeden problém, zatim taky uplně v pohodě... Teda az na zacatek hry, to sem mel obrovsky problemy z Giadromem...:cheesygrin::cheesygrin:

počkej si až budeš delat delat urqent na HR6 :D pokud si ješte problem nemel tak budeš mit z akantorem:wohow: no a monster hunter si ted vychutnavam v plne parade napojil sem to totiž přes remoteJoy na notebook a z notasu sem napojil obraz na plazmu :wohow::wohow::wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

počkej si až budeš delat delat urqent na HR6 :D pokud si ješte problem nemel tak budeš mit z akantorem:wohow: no a monster hunter si ted vychutnavam v plne parade napojil sem to totiž přes remoteJoy na notebook a z notasu sem napojil obraz na plazmu :wohow::wohow::wohow:

cože? takže já ted na HR 6 potrebuju zabít Akantora?:!::cheesygrin: Tak to konec...:cheesygrin: jinak s tou plazmou... ty to mas napojeny na plazme, na ni koukas a na psp nekoukas, jako co mackas... Kdyt to musi byt blbe, kdyz nevidis co mackas...:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak myslíš že se hraje třeba na PS2/PS3 :dozey: :lol: Tam taky nekoukáš na dualshock :D

Jinak Aka-chan je ještě v pohodičce (pro jednoduché zabití si vem hodně flashek, a matroše na flashky) xD

Potom třeba Ucaťulpas, Akantorův větší bráška... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cože? takže já ted na HR 6 potrebuju zabít Akantora?:!::cheesygrin: Tak to konec...:cheesygrin: jinak s tou plazmou... ty to mas napojeny na plazme, na ni koukas a na psp nekoukas, jako co mackas... Kdyt to musi byt blbe, kdyz nevidis co mackas...:cheesygrin:

nemusim videt co mačkam proste to vim :D a na te plazme to vypada lepe jak ma psp sem čekal ze to bude hnus ale opak je pravdou JINAK SE PODIVEJ DO MEHO TOPICU kličove Questy tam maš napsane jake questy maš splnit pro odemčeni dalšiho HR maš tam napsane i jake urqenty te čekaj:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak myslíš že se hraje třeba na PS2/PS3 :dozey: :lol: Tam taky nekoukáš na dualshock :D

Jinak Aka-chan je ještě v pohodičce (pro jednoduché zabití si vem hodně flashek, a matroše na flashky) xD

Potom třeba Ucaťulpas, Akantorův větší bráška... :D

nj, asi to pude, jen sem si to neumel predstavit... kdyt taky hraju auta na joystiku na PC...:cheesygrin: Nejak sem si to neuvedomil...:cheesygrin: jinak akantora snad zvladnu,doufam...:cheesygrin:

Fatalis, koukal sem do tviho topiku, hodne mi uz pomohl, diky, je to skvely..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak myslíš že se hraje třeba na PS2/PS3 :dozey: :lol: Tam taky nekoukáš na dualshock :D

Jinak Aka-chan je ještě v pohodičce (pro jednoduché zabití si vem hodně flashek, a matroše na flashky) xD

Potom třeba Ucaťulpas, Akantorův větší bráška... :D

proti ucama sem jeste nebojoval ale pride mi to same co akantor zato staženy HR6 white fatalis toho sem ješte nedal :)

Edit: bunny jojo nemaš zač :D doufam ze to pomuže i ostatnim a nebudou to kritizovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proti ucama sem jeste nebojoval ale pride mi to same co akantor zato staženy HR6 white fatalis toho sem ješte nedal :)

Edit: bunny jojo nemaš zač :D doufam ze to pomuže i ostatnim a nebudou to kritizovat

hlavně že jméno tvé je Fatalis... to Musíš mít přece zmáknutý všechny Fatalise, když si bereš jejich jméno...:cheesygrin::cheesygrin: Ne dělám si srandu... Fatalise sem ještě ani neviděl( taky jak bych mohl když sem c HR 5), ale myslim, že to neni moc hodný monstrum...:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavně že jméno tvé je Fatalis... to Musíš mít přece zmáknutý všechny Fatalise, když si bereš jejich jméno...:cheesygrin::cheesygrin: Ne dělám si srandu... Fatalise sem ještě ani neviděl( taky jak bych mohl když sem c HR 5), ale myslim, že to neni moc hodný monstrum...:cheesygrin:

nene hodny neni vubec stači jeden blesk a je po tobe:) s crimson fatalisem a black fatalisem nemam vubec problem i když maji 20k HP vzdy je zabiju ve 4 kole :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Zdravim chci se zeptat na tema k tehle hre vzdycky kdyz se dostanu do takové jeskyňě s modrýma "raptorama" tak jakmile se ke mě přiblížej tak se mi sekne celý psp a musim natvrdo restart nevite cim by to mohlo byt ? uz jsem zkousel 2 různé iso soubory a porad to dela

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu