Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iXtreme LT > konec banů


luboss47

Recommended Posts

Chtěl bych se zeptat, když budu mít flash LT 1.1 a mám na HDD nainstalované patchnuté hry, momentálně mám flash 1.6 (samozřejmě s těma patchnutýma hrama bych na live nelezl) může to microsoft zjistit, že je tam mám nainstalovaný a dát mi za to ban? Dík za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 315
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Určitě se najde někdo kdo dostal s iX LT 1.1 ban. Nikdo ti ale nepoví proč ho dostal a to je docela zásadní problém ... většina z nich nedodržovala zakladní pravidla navíc někteří o tom ani neví ... V tuhle chvíli bys ban dostat neměl, pokud nebudeš hrát hry se špatnym stealthem, hry před vydáním a mít uplně novou konzoli, se kterou jsi nebyl nikdy na live. Jak to bude v budoucnu ti nikdo nepoví ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

tak ja tam pracujem a je to tak jak rikas.stoji to na 3roky 1099kc.a kdyz dostanes ban prides o normal zaruku u microsoftu.ale tebe je to jedno mas happy care.tam to resi svedska pojistovna a je to tak jak ti to rikal nejakej muj kolega.jen to musis nejak poskodit.treba jsi jsel ku kamosovi a bum jsi zapomnel zapnout kapsu a xko jsa vali dolu schodama. a mas to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Boss94, je to tak, taky sem mel flash xko, dostal banan, zabalil do rucniku, nechal trosku zahrat, a sup ..RROD byl na svete :) (mel jsem jeste falcon - Arcade) mel jsem pojistku happy care, a za 68 dni (maji na to ve smlouve 90 dni) jsem dostal uplne novej kus a jeste navic elite. ...jeste se zeptam, hrajete normalne i palene hry pres live ? nebo jen origosky ? ..zatim sem si na to netroufnul hraju jen off,

E:// mam Flash 1.1 LT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • Moderators
Tak jsem další štastnej uživatel iX LT 1.1 na LIVE :)

A kdy za to štěstí zaplatíš to, co zaplatit máš?

Ač nerad tak i přeze všechnu snahu se domluvit se tenhle člověk zapírá a v tuto chvíli nemůžu říct jinak než že je to malý zlodějíček. Divím se, že ti to za těch pár korun stojí za to.

Takže pro ostatní - pozor na něj!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ActiveISO se používá jen na iX 1.6, všechny novější (takže i LT) dokážou přehrát wave 4/5/6 bez nutnosti patche, takže nemusíš nic upravovat, jenom stáhneš, vypálíš a hraješ. Že má hra původní wave ještě neznamená, že je v pořádku. Musíš mít v pořádku všechno (stealth, SplitVid ...) a CoD6tky se objevilo několik špatnejch releasů, takže doporučuju zkontrolovat přes abgx a případně fixnout.

Nejdřív můžeš zkontrolovat jenom vypálený DVD. Vložíš ho do mechaniky PC, zapneš abgx, u input vybereš burned DVD a spustíš kontrolu. Pokud to nebude v pořádku, vytvoř z DVD ISO obraz a ten fixni přes abgx. Návod jak vytvořit z vypálené hry ISO obraz je tady http://console-forum.net/showthread.php?t=91108.

Mimochodem, byl jsi někdy s nějakym iX na Live? Už tam na tebe ten ban může klidně čekat ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzete mi nekdo prosim poradit ? Nepochopil jsem ze vsech tutorialu co jsem cetl tohle:

Kdyz mam Xbox, novej cerstve flashnutej na LT 1.1 jakej typ her mam stahovat, aby byli bezpecny na LIVE ?

1) Mam stahovat opatchovany hry a kontrolovat pres abgx360 jestli vsechno sedi ?

NEBO

2) Nekde jsem nasel, ze se maji stahovat hry, cisty nepatchovany, ze ten LT ma stealth v sobe a ze ty patchovany muzou byt dokonce na LIVE problem ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždy je dobré kontrolovat hru pomocí Abgx. Pokud se někde objeví patch, je to prasácké a odtud už nestahuj. Naštestí drtivá většina her na netu je v tomto ohledu v pořádku, já sám jsem se setkal s tímto pouze jednou a to v dobách, kdy se moc nevědělo, co s tím.

Jinak pro nejbezpečnější hraní (ne, nebudeme zde psát obvyklé kecy typu: bez flashe, apod, že?) je dobré počkat pár dnů po vydání, než se hra objeví v DB Abgx ověřená. Dokážu si představit situaci, kdy se objeví novinářská verze, která může být celkem dobře dohledatelná, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik uz to vsechno docela chapu, ted jsem ale narazil na problem ze mi abgx neprecte ty Wave 5 a Wave 6 hry.

Mod na detekci jsem si tu nasel ale porad mi vrta hlavou jestli je "bezpecny" pak ty hry pouzivat na LIVE nebo jestli to je alespon stejne "bezpecny" jako ty hry do Wave 4 ktery original abgx precte v poradku (bezpecny v uvozovkach protoze ohledne flashe nic neni bezpecny)

Jde mi o to nakolik je ten mod duveryhodnej na netu jsem o nem nenasel moc infa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každá Wave je přesně daná a pouze jednu podobu. Proto ani není třeba ten mod, ale stačí jen CRC Video partition. Pokud se shoduje s platnými pro W5 a W6, bude to v pořádku. A z toho samého důvodu je samotný mod IMO celkem bezpečný, pouze přidal rozpoznání dvou CRC, plus pár textů navíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu