Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iXtreme LT > konec banů


luboss47

Recommended Posts

  • Odpovědi 315
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

OK...testovane bolo aj 1.6 :cheesygrin: MS nikdy nespi...ked si budete uzivat s flashom XLive, tak bac - BAN...

Na XLive jedine bez flashu, tak nejake LT mne je ukradnute 8) Ak sa budu dat na terajsie nove mechaniky starsie fw. napr. 1.4, tak patchovanie na wave2 pojde vzdy. Nie je problem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK...testovane bolo aj 1.6 :cheesygrin: MS nikdy nespi...ked si budete uzivat s flashom XLive, tak bac - BAN...

Na XLive jedine bez flashu, tak nejake LT mne je ukradnute 8) Ak sa budu dat na terajsie nove mechaniky starsie fw. napr. 1.4, tak patchovanie na wave2 pojde vzdy. Nie je problem...

však jasne ... flash a live nebudou vždycky kamarádi na pořád ... ale jak jsem už napsal mě by třeba stačilo kdyby vydržel jeden FW aspon rok ... jednou za rok prodám xko a kupim nové(otázka 1000-2000kč) což vyjde pořád levněji než originálky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zavorka, ja som skor narazal na to, ze "romiik" inde pisal, ze patchovane hry na stare flashe uz na 1.61 nejdu a ze treba si stale preflashovavat fw. aby sa hry nemuseli patchovat. Ale ja som toho nazoru, ze ked patchujem hry na wave2, tak ak sa mi konzola dodrbe a ked kupim novu, tak naco ju mam dat flashovat na nove fw., ked mi na nej nepojdu patchovane hry co mam. Ked sa da nova mechanika flashnut aj na 1.4, tak si ju dam flashnut na 1.4 a hry budem nadalej patchovat na wave2 a ziadny problem. Preto som sa romiika pytal v inom topiku, ci je mozne flashnut tieto nove mech. aj na stare fw. 1.4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja to udelam jednoduse jakmile vyjde LT tak si nechma preflashnout pouze mechaniku kterou mam jeste jednu a pokud budu chtit hrat nejake hry na netu tak si mechaniku pouze prehodim(predpokladam ze to tak bude fungovat) ty hry ktere nebudu chtit hrat na netu si budu nadale patchovat a z hrou na net si udelam dve kopie:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja to udelam jednoduse jakmile vyjde LT tak si nechma preflashnout pouze mechaniku kterou mam jeste jednu a pokud budu chtit hrat nejake hry na netu tak si mechaniku pouze prehodim(predpokladam ze to tak bude fungovat) ty hry ktere nebudu chtit hrat na netu si budu nadale patchovat a z hrou na net si udelam dve kopie:)

To asi nejde...pri flashi sa mech. musi "spajat" so zakladnou doskou. Takze pri vymienani mech. by si musel stale flashovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je krása...

Takže vy xboxkaři neplatíte za hry jen kvuli c4...

a navíc ho ani nechcete donatovat za tvrdou praci a natahat jsi source přes P2P..pche,kdyby to byla moje prace tak to necham close a vám dam prd...Však to skončí tak že mu zaplatí pár lidí,kteří ví jak tvrdá prace to je a podpoří Hax scenu ve vývoji....Ale ti co jsi to natahaj a nepodpoří,to už jsou u mě s prominutím socky...vím že budete argumentovat tim že na to penízky nemáte....to už je ohrané...donatovat pár peněz muže snad každý... =)

Ale okrást aby jste mohli krást...Celkem smutné ;)

PS: Pokud to nějakej flasher natahá free a pak bude flashovat za penizky...tak to radeji ani nekomentuju...

PSS: 120 (USD) = 2166.161 (CZK) .....Cena jedné a půl her a vy tady řvete jak se posrali že to davaj tak draho....Zajiste se bude jednat o cenu pro flashery

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je krása...

Takže vy xboxkaři neplatíte za hry jen kvuli c4...

a navíc ho ani nechcete donatovat za tvrdou praci a natahat jsi source přes P2P..pche,kdyby to byla moje prace tak to necham close a vám dam prd...Však to skončí tak že mu zaplatí pár lidí,kteří ví jak tvrdá prace to je a podpoří Hax scenu ve vývoji....Ale ti co jsi to natahaj a nepodpoří,to už jsou u mě s prominutím socky...vím že budete argumentovat tim že na to penízky nemáte....to už je ohrané...donatovat pár peněz muže snad každý... =)

Ale okrást aby jste mohli krást...Celkem smutné ;)

PS: Pokud to nějakej flasher natahá free a pak bude flashovat za penizky...tak to radeji ani nekomentuju...

PSS: 120 (USD) = 2166.161 (CZK) .....Cena jedné a půl her a vy tady řvete jak se posrali že to davaj tak draho....Zajiste se bude jednat o cenu pro flashery

A ještě berte že c4eva potřebuje penízky na xboxy s kterýma bude testovat třeba nové FW.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nil3E, a mozno c4 to robi iba pre svoj dobry pocit, ze nieco dokazal prelomit :lol: Hackeri, co sa naburavaju do systemov si za to davaju zaplatit? Oni maju svoje blogy, kde sa tym chvalia :cheesygrin:

Hah,tohle je pryč... připad Daxe u PSP,Ukradli Daxovi kody........Nenechaval jsi zaplatit a dnešní PSP generace ho už ani nezná misto toho hraje na shitty GEN FWs,která je stejně založená z 70procent na M33 FWs,ale kde je o tom zmínka? nikde.....To už bych jsi taky radeji nechal zaplatit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To asi nejde...pri flashi sa mech. musi "spajat" so zakladnou doskou. Takze pri vymienani mech. by si musel stale flashovat :)

to se mi nezda uz jen s toho duvodu ze na zakladni desce nic nemenis menis pouze nv mechanice takze kdyz bude mechanika nastavena na jednu zakladni desku tak je jedno na jakem flashi je a bude fungovat furt tak jak by mela

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 January 2010

We hear and see several reports that our news is fake. Strange that so many sites are not up to date with the facts, since the first agent/reseller in France is online for over 24 hours. We have been testing this firmware on Xbox live for over 3 days and we are still not flagged.

3 dny to už testují připojení na Xbox live a zatím žádný BAN ;)

Zdroj : www.ixtremelt.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezisi kriste....... Jeste firmware NEVYSEL !!!!!!!! To budou vsechno FAKE !!!!!!!!!!!!!!! Nepiste tady o sr....

Dodavam jeste preklad z xbox-scene.com Je tam psano jasne ze BRZY BUDE :-) Preklad z google tak to omluvte

iXtreme LT která má být uvolněna Krátce - zdarma

>> Z team-xecuter.com:

Vždy jsme podporovali C4E a tým Jungle již nějakou dobu, a to je tak směšné pro nás, když vidíme tolik odpadků a drama za vyslané v okolí na různých fórech. Za prvé vidíme, některé stránky se snaží prodat iXtreme LT pro hloupé množství peněz, tak cena jde do poloviny, pak čtyřhra pak to ukazuje, jak je na skladě? Pak samozřejmě všichni fen o C4E, i když to nebyl jeho nápad, a tito lidé také zapomínat, že iXtreme firmwarů jsou jeho práci a nikdo jiný - on nedluží nic nikomu. Měl by být chválen s úvěry a podporu ne nadávání a fňukání, jsem překvapen, že dokonce vadí víc, ale také víme, jak moc miluje dělat tuto práci. To opravdu je ubohé se podívat na nějaké hlupáky post kecy rád, ale myslím, že konzole scéna se to nikdy nezmění.

Nyní vidíme jako pokusy o "popraskání" pre-verzi demo verze firmware LT a lidé snaží získat kredity a "pohladí na zadní straně" pro tuto práci. Jediné, co můžeme říct je - jsme se na obou firmwarů - skutečný LT a zatékalo jeden. Vezměte nás poradit - nepoužívejte děravý neúplné verzi a připojit se na Xbox Live.

Vyvinuli jsme bios po mnoho let a vím, kolik času a úsilí, je zapotřebí dělat tento druh práce - plně podporujeme C4E všech práci, kterou dělá, a jako členové scény bychom mu poděkovat za to.

Každopádně kluci v týmu Jungle aktualizovaly Twitter strana s touto informací:

"iXtreme LT bude v nejbližší době uvolnění jak bylo slíbeno zdarma. Neoficiální soubory jsou neúplné a nebezpečné. ochrany bylo zabránit neoficiální použití!"

Možná bys měl začít dávat několik míst hodnocení - pak možná uvidíte Benq, Samsung & Hitachi verzích - protože nebudou pocházet z nikoho jiného můžeme vás ujistit, že o moc.

[/Quote]News-Zdroj: team-xecuter.com a twitter.com / TeamJungle

Diskutovat o tomto novinka na našem fóru: forums.xbox-scene.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu