Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iXtreme LT > konec banů


luboss47

Recommended Posts

  • Odpovědi 315
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no tak ban nedostaneš hned to snad víš xD

EDIT: chtělo by to zkusit palenku nějakou

panebože zavorka, proč myslíš že to tak dlouho nevydali ? Probíhaly testy, testy a zase jen testy a až nyní to vydali, ale to je všechno offtopic, kenny zase bude řádit

tak to je mazec :D, ale co s tema konzolema, co se odpojili akorat pred tou vlnou banu? MS bude nekde mit to IDcko konzole ne?

no tak tyhle konzole prostě refashneš, píchneš k netu a počkáš si, jestli už jsi byl na černé listině.. a nebo taky neriskuješ a hraješ offline, jak chceš :)

//<^KeNnY^>: Pořád je to diskuze o tom firmwaru ...

EDIT romiik: neříkám to ? .. sakra kenny, už by jsi se měl vzpamatovat, nebo tě někdo brzo toho moderování zbaví. Rýpeš úplně do všech debat. Vzpamatuj se už! Ve svých 15-ti letech ti byly zřejmě svěřeny až moc velké pravomoce.

kenny: všechny to tady zajímá jen ty tu opět děláš bordel :ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Tak to mě taky zajímá, odpojil jsem se během vlny a mám strach že banan čeká na konci kabelu. :-(

Přesně jak píše romiik, tohle je info z rls LT F/W

"Warning! Lt will not save you from being banned if console is already flagged by using a previous firmware or non-stealth discs"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panebože zavorka, proč myslíš že to tak dlouho nevydali ? Probíhaly testy, testy a zase jen testy a až nyní to vydali, ale to je všechno offtopic, kenny zase bude řádit

romiku jako nechci nic proti tobe, si clovek, ktery tomu fakt rozumi, ale muzes me, normalnimu smrtelnikovi rict, ja se da otestovat fw jestli nemuze dostat ban ?? u ixtremu taky vsichni tvrdili a vykrikovali ze ban nic a smali se az jednoho krasnyho dne prestali.... Jako tvrdit ze tohle je v pohode a otestovany a bla bla bla mi pride docela dost k smichu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

však jasne jenže se taky může stát že po dobu testování ms nechali banování a zase jenom sbíraj informace

můžu k tomu něco dodat, aniž by mě zase kenny nezdupal ? ...díky

Zavorka: tohle jsou jen domněnky, takhle se můžeme bavit do nekonečna. Vycházíme z tvrzení autora, který již má nějakou reputaci :psp: a dále bych to nerozmazával

romiku jako nechci nic proti tobe, si clovek, ktery tomu fakt rozumi, ale muzes me, normalnimu smrtelnikovi rict, ja se da otestovat fw jestli nemuze dostat ban ?? u ixtremu taky vsichni tvrdili a vykrikovali ze ban nic a smali se az jednoho krasnyho dne prestali.... Jako tvrdit ze tohle je v pohode a otestovany a bla bla bla mi pride docela dost k smichu...

tak ti tedy moc nerozumím :) konkrétně této větě:

u ixtremu taky vsichni tvrdili a vykrikovali ze ban nic a smali se az jednoho krasnyho dne prestali
Všechny neoriginální fw. jsou iXtreme :)

mě příjde zase docela hodně k smíchu, že nechápeš, že se vše neustále vyvíjí podle toho co se děje na trhu, jak ze strany MS, tak ze strany tvůrců iXtreme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok tak jinak, testuju to tak ze volam do MS a ptam se jich, jestli vidi ze mam upravenej fw nebo jak ?? me pride jako blbost to, ze se da testovat neco jako odolnost vuci banu. Jinak sem to myslel tak, ze u starych fw si taky vsichni mysleli, ze ban nedostanou a MS jim nakonec dokazali, ze se vsichni pletli. Jako jeslti vydrzi "ban odolnost" pul roku, asi radsi pojedu originalky nez si porad kupovat novy xko....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok tak jinak, testuju to tak ze volam do MS a ptam se jich, jestli vidi ze mam upravenej fw nebo jak ?? me pride jako blbost to, ze se da testovat neco jako odolnost vuci banu. Jinak sem to myslel tak, ze u starych fw si taky vsichni mysleli, ze ban nedostanou a MS jim nakonec dokazali, ze se vsichni pletli. Jako jeslti vydrzi "ban odolnost" pul roku, asi radsi pojedu originalky nez si porad kupovat novy xko....

Tady se ale spíš jedná za jak dlouho jim dokážou že se všichni pletou :D:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

testujou tak ze flashnou a pripojej, cekaj cekaj a pak videj (alespon tak si to predstavuju ja :D )

kenny nezlob se na me, ale romiik ma pravdu, zase rejpes! Kdyz nekdo zada o lock tematu ktery uz je vyreseny tak ceka takovou dobu nez se to zamkne. Kdyz se nekdo bavi a vede se diskuze (myslim ze proto se tomu rika diskuzni forum), tak mu to zamknes, dle me to normalni neni!

skype: taky zustanu u origosek, jsou sice hry na ktery nemam ale je to otazka casu kyd klesnou.

ozzy625: myslim ze by tento FW mohl nejakou chvili vydrzet. iXtreme bude muset bejt proste vzdy o krok napred pred MS aby pirati byli v klidu. Ale myslim ze uz ted to bude v LT osefovany dobre :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://bit.ly/4VptGj

ale když děláš flashe, tak by sis ho mohl opatřit i sám, ne ? :lol:

Diky dobra duse:)

Nikdo tu samozrejme netvrdi ze LT vas ochrani na 100 let jak romik rekl MS se vyviji a crakceri jako C4 na to reaguje ....ale pokud mi to da pul - rok klidu sem ochotnej to podstoupit za rok konzoli prodam a pockam co se bude dit dal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi,mam kamarada ze Slovenska,kterej hraje po celou tu dobu co se banovalo s Flaschem 1,51 a ban nedostal,hral totis jen fifu 10 a to jeste origo nic vic.Takze si zacinam myslet,ze sme vsichni museli udelat nejakou chybu,bo sme hrali nejakou hru podle ktere poznal MS,ze mame Flasch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu