Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iXtreme LT > konec banů


luboss47

Recommended Posts

  • Odpovědi 315
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Takze defakto to zase nic neresi, muze se na LIVE nevi jestli se nedostane BAN a kdyz bude novy update tak jsou zase vsichni v haji kdyz ho provadite jen na vlastni nebezpeci. Nebo ho neudelate a nezahrajete si stejne. Tak jsem se na to tesil a ted se me to zda jako blbost........

Nevim na co jsme tak dlouho teda vsichni cekali..........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No však, ta věta říká, že by se měly provést všechny systémové updaty před vlastním provedením flashe :roll:

A potom, ked vyjde novy dash (po 8955)? Bude update bez problemov?

Nevim na co jsme tak dlouho teda vsichni cekali..........

Ja hram offline a hotovo...na fw. 1.2, resp. 1.4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a v čem je problém? stáhnou se updaty na flashu či dvd udělají se update pak se udělá flash ... pokud vyjde nový update tak se přejde do offline režimu počká se na nějaký zprávy o update a pokud se potvrdí že je to bezpečné jede se zase online ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je ale to co uz tu bylo. Tento firmware mel bejt uplne o necem jinym. Spousty lidi je na Live i se starsima FW v tuto chvili. Aby neprisla vlna a nezabanovalo by to i LT. Snad jen posledni vec. Zatim neni vubec zadna informace, co by ziskala moji duveru ze je to bezpecne, prejit na LT a byt na LIVE, kdyz na LIVE chodi vsichni se vsema FW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sakra lidi, co by jste chtěli zadarmo? Jistotu online hraní po dobu 10-ti let? Připadá mi, že rozežranost některých lidí nezná mezí. Nikdo Vás nenutí si flashovat na LT. Hrejte originály a jste v pohodě, bez starostí a takových problémů.

Jinak Zavorka to napsal o příspěvěk výše úplně přesně. Tak si vyberte, ale hlavně NEBREČET :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

(Jsem nováček...) Je pravda že nemužete hrát na live takzvané ,,non-stealth discs"?

Nebo jak to vlastně je? Slyšel jsem že je v tom nějaký háček, něco jako to kontrolování s Abgx.... jestli se nedají hrát hry se žlutým oznámení= problém s live(podle Abgx), tak je to na pr. protože asi 80% má žluté oznámení........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

(Jsem nováček...) Je pravda že nemužete hrát na live takzvané ,,non-stealth discs"?

Nebo jak to vlastně je? Slyšel jsem že je v tom nějaký háček, něco jako to kontrolování s Abgx.... jestli se nedají hrát hry se žlutým oznámení= problém s live(podle Abgx), tak je to na pr. protože asi 80% má žluté oznámení........

Vídíš název tématu, nebo to tady jen bezhlavě postuješ ? Název tématu je myslím: iXtreme LT. Pro tebe je tady tento topic, tam to napiš: Podej ruku blbovi :evil:

kdy ma bejt na samsung?

datum pro další mechaniky zatím není znám, ale bude to brzy, můj odhad je cca max. do 14-ti dnů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jednoduchý. Nikdy nikdo neví co Microsoft vymyslí. LT třeba může být teď bezpečný, za měsíc Microsoft přijde na to jak jej odhalit, začne logovat a v červnu dostanete banána.

Chcete Live? Hrajte origo a je to. Chcete pálenky? Jenom offline. Jinak nevím co tady pořád řešíte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neverim tomu,ze bude tento Fw bezpecnejsi nez 1,60,probihaly sice testy,ale muj kamarad Johnny,ma Fw 1,60 a prisel na Live caa pred mesicem a do dnes zadnej ban nedostal,tzn. ze testy noveho Fw co se tyce Live sou uplne k nicemu tecka

No a co že nedostal ban ?

Ty si jako myslíš, že ÚPLNĚ VŠECHNY KONZOLE, KTERÉ BYLY PŘIPOJENY ONLINE a měly fw iXtreme 1.6 dostaly ban ? To máš jako v hlavě tuto představu ? Nenech se vysmát. Těch konzolí, které přežily vlnu banování bude ve světě mnoho. Mimochodem jedna moje konzolka taky přežila s iXtreme 1.6.

...ale co jsem chtěl napsat... i kdyby Microsoft byl schopen detekovat přímo fw. v mechanice, nebude zámeřně odstřihávat od livka všechny konzole, které porušují podmínky xlive... a je to zámeřné, odkryl by tím karty a do budoucna by hackerům usnadnil práci.

iXtreme Lite Touch nebude odolné proti bannu navždy, ale na nějakou dobu určitě... :!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Píše že ten test nic neznamená, když přežily konzole s 1.6 tak neni žádnej zázrak že konzole s LT taky ban nedostaly, při testování jich bylo minimum a LT vznikl až po ban wave. Pokud přežije LT další vlnu banu tak bude účinej. To že ho připojej k netu a nedostane hned ban přece nic neznamená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu