Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Users of CF


Dupenka

Recommended Posts

  • Odpovědi 58
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zájímalo by mě, jak vypadají lidi co chodí na CF (hlavně moderátoři). Proto sem házejte fotky sebe samého. Možná by se pak mohla vyhlásit soutěž o nejvtipnější fotku uživatele. Prosím komu se to nelíbí nepište to tady.

<a  href=449c27a95f3bfbb100174e5807f1291e.jpg' al

xD xD ty brýle chci taky xD fotku upnu pak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejný topic tu už je... http://console-forum.net/showthread.php?t=28487 sice je zamčenej ale stačí napsat modum a oni to odeknou...jinak ten topic vzniknul po kauze "Wryton" :D:D Kdy nějakej user vyfotil Wrytona(dnešní useři forka ho beztak ani neznaj max. z vyprávění :D) a půlka forka se mu smála a půlka se ho zastávala a vyčítala druhý půlce že se někomu smějou a přitom sami svou fotku neukážou...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejný topic tu už je... http://console-forum.net/showthread.php?t=28487 sice je zamčenej ale stačí napsat modum a oni to odeknou...jinak ten topic vzniknul po kauze "Wryton" :D:D Kdy nějakej user vyfotil Wrytona(dnešní useři forka ho beztak ani neznaj max. z vyprávění :D) a půlka forka se mu smála a půlka se ho zastávala a vyčítala druhý půlce že se někomu smějou a přitom sami svou fotku neukážou...:D

chtěl bych spíše, když se tento topic ujme, že by se pak vyhlásila soutěž o nejvtipnější fotku uživatele a ten by třeba něco vyhrál. Proto jsem zakládal stejný topic i když o tom, že tu podobný je jsem nevěděl. No tak posílejte fotky ať je sranda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem byl na Tak neváhej a toč a Guinessův svět rekordů. Nejvíc mě pak nebavilo pořád tleskat a usmívat se jak jelimán.

Děláš ze sebe kinga že jsi tam byl? Jestli je to tvůj největší úspěch tak to tě lituju.

Že jsi byl v ČT1 tak to znamená že bydlíš v Ově ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem byl na Tak neváhej a toč a Guinessův svět rekordů. Nejvíc mě pak nebavilo pořád tleskat a usmívat se jak jelimán.

Děláš ze sebe kinga že jsi tam byl? Jestli je to tvůj největší úspěch tak to tě lituju.

Že jsi byl v ČT1 tak to znamená že bydlíš v Ově ne?

Sorry jestli sem tě tím vytočil, nemyslel sem to útočně xDxD a že sem byl na ČT tzn. že bydlím v Ově? tak to nechápu trošku xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejný topic tu už je... http://console-forum.net/showthread.php?t=28487 sice je zamčenej ale stačí napsat modum a oni to odeknou...jinak ten topic vzniknul po kauze "Wryton" :D:D Kdy nějakej user vyfotil Wrytona(dnešní useři forka ho beztak ani neznaj max. z vyprávění :D) a půlka forka se mu smála a půlka se ho zastávala a vyčítala druhý půlce že se někomu smějou a přitom sami svou fotku neukážou...:D

jj,na to si taky pamatuju :lol::cheesygrin::cheesygrin:

fotku nepošlu,ale možná bude stačit tohle xD

věřte že je mi to absolutně podobný :lol:

24bs29u.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu