Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

MotorStorm Exploit nalezen !!!


asterix13

Recommended Posts

Today MysticHades has posted a video on YouTube of a MotorStorm PS3 hack that has once again surfaced (it originally hit Elotrolado.net and PS3News.com this past November), demonstrating an exploit used to run PS3 backups.

He has also set up a page with links to a MotorStorm PS3 Hack PDF Guide and the related PS3 Save File.

Below is a roughly translated version of the French tutorial with a better English translation by stef1578 HERE:

Currently, due to time constraints, I will not detail each step, I just put the key actions you need to do.

REMINDER: ONLY VIRGIN BLU-RAYS FUNCTIONS, DVDS DO NOT WORK

NOTE: GAMES PS1/PS2 INCOMPATIBLE WITH THE EXPLOIT

Step 1: Install Ubuntu on your PS3 (or kubuntu)

Step 2: Install Windows XP on Ubuntu

Step 3: Install CloneCD on Windows XP and connect to network another PC so has seen in My Network Places. I do not know if AnyDVD HD is necessary, but I installed it for me

Step 4: Open CloneCD, select new image, insert the game, select "Protected PC Game", change the extension to ISO.

Step 5: Ripper Blu-Ray on PC via network favorites.

Step 6: Burn with ImgBurn (or CloneCD) in 1X on the PC or has been ripped game

Here is the original Spanish post, roughly translated:

DEMONH seen... was waiting for the right moment to break the news but good to say it and so we can finish with such nonsense condensed crellendo people who are still superior.

PS3 backups load thanks to an exploit discovered when it is considered necessary is to upload a video showing the event. My way of working will protect this exploit and not give details of how this occurs so that might not make the same mistakes of the past.

You have to patch both updates as other functions, the iso is not worth anyone... It requires a different process than those generated in linux are not worth keeping the encryption layer.

The exploit creates a CheckStop that generates a reboot and does not load everything back into memory but the function of pre patched disk and run the new copy.

The models are tested 40/60/80. The games tested are 3, Killzone 2, Burnout Paradise and PES 2008.

And this is all for now I will not talk any more about it and I hope this thread remains to discuss the jtag, because if I opened this investigation was to help people who have my same problem... broken plate reader pior testing.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

video ukazující že to neni fake je fake :D protože asi ve 3 minutě když tam dal to dvd bílý tak je tam kldinej obraz, nic se neděje..video pauznul, zaměnil disky za originál přelepenej bílym papírem a pak to pustil... když dvd vytáh tak je CELÝ bílý, ačkoliv původní tam mělo mezi středem a zbytkem průhlednej proužek... Vytáhne celej disk bílej, rukou jede mimo záznam a pak ukáže to původní s proužkem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to fake, kdyz se budete divat dole na ty svetla, tak tam jedno svetlo problikne rychleji nez ostatni.

@Fenix:

prosim te a cim bylo prolomeno pspcko?

@huhla:

Máš na mysli první vyrobené, nebo stávající řadu Go?

@Fenix:

nejsem uplne zasvecen do pspcka, ale 3000(tu ma bratranek, taze sem mu ji upravoval),tak ta se otevrela pres chybu ve fw, konkretne pres obrazky. Ty prvni pspcka sli otevreli pres chybu ve hre. teda mam takovej dojem...je mozne, ze se pletu. delam do včel

PSP se tu neresi, takze upozornuji - zdrzte se OT, jinak to bude za body. Pokud si chcete neco vyrikat soukrome, tak muzete pouzit PM - od toho to tu je.

PS.: Uplne prvni exploit vyuzival chyby v libTIFF (ano, stejne, jako ted posledni exploit pro 5.03) - tedy v obrazkach. Ja sam jsem jeste downgradoval z 2.00 na 1.50 pres exploit, ktery se normalne nahral do obrazku a downgradnul fw na 1.50.. Drive vse samozrejme bylo dost riskantni, nikdo poradne nevedel, zda se to povede (zadny progress bar, jen cerna obrazovka, nekolik znaku/cisel a po nekolika minutach bylo treba vyndat baterii a modlit se).. Ale to uz je o necem jinem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Fenix:

nejsem uplne zasvecen do pspcka, ale 3000(tu ma bratranek, taze sem mu ji upravoval),tak ta se otevrela pres chybu ve fw, konkretne pres obrazky. Ty prvni pspcka sli otevreli pres chybu ve hre. teda mam takovej dojem...je mozne, ze se pletu. delam do včel

PSP se tu neresi, takze upozornuji - zdrzte se OT, jinak to bude za body. Pokud si chcete neco vyrikat soukrome, tak muzete pouzit PM - od toho to tu je.

[/i]

to o tom psp nebyl můj příspěvek já měl jíný o tom že je nesmyls to že by přes motorstorm hackly PS3 a tohle je odpověd na můj příspěvek , takže si najdi autora a nesvadšj to na mě :) ... a tohle někdo odpověděl takže to můžes strhnout komu chceš hlavně když to nebudu já ... něčí odpověd na můj koment ...nejsem uplne zasvecen do pspcka, ale 3000(tu ma bratranek, taze sem mu ji upravoval),tak ta se otevrela pres chybu ve fw, konkretne pres obrazky. Ty prvni pspcka sli otevreli pres chybu ve hre. teda mam takovej dojem...je mozne, ze se pletu. delam do včel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu