Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

zamrznutí nds při spuštění hry


kiboko1

Otázka

Ahoj, prosím o pomoc. Můj syn (6 let) má na pamětovce (flash kartu má DSTT) cca 10 her. Dnes hrál třeba 5 her z nich a 2 už nejdou otevřít. Při vybrání a kliknutí na ně se na horním display píše loading a dole ukazatel procent načítání nejede. Prostě to zamrzne.

Musím všechno z paměťovky vymazat (přesunout do PC), znovu zformátovat paměťovku (FAT32), pak dám na paměťovku hru znova zase to jede. Chci se zeptat na následující:

Čím se to stává? Já mám pocit, že asi nějakým nestandardním zavřením hry...neporadíte???

Díky

Kiboko1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

S DSTT nemam moc zkusenosti (vlastne zadne), ale musim rict, ze "nestandartni" zavreni hry na NDS snad ani neexistuje.

Jsou dve moznosti, jak hru vypnout

1. vypnutim nds

2. softresetem (navrat do menu softwaru karty)

Existuje ale i treti, a tou je "NATVRDOVYTAZENAFLASHKARTAZESLOTU1" :D

* Problem muze byt ve spatnem kontaktu mezi flashkartou a slotem, pokud by to byl ten pripad, tak rychle a jednoduche reseni je "podlozit" kartu kouskem papiru (vyplnit diru a zlepsit tim kontakt).

* Muze to byt i softwarem na karte - zkus pouzit ten nejnovejsi dostupny.

* A poslednim problemem muze byt syn - ona jsou decka vynalezava a kdo vi, co s tim doopravdy provadi :D (ja sam byl hodne vynalezavej jako malej :wohow:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
S DSTT nemam moc zkusenosti (vlastne zadne), ale musim rict, ze "nestandartni" zavreni hry na NDS snad ani neexistuje.

Jsou dve moznosti, jak hru vypnout

1. vypnutim nds

2. softresetem (navrat do menu softwaru karty)

Existuje ale i treti, a tou je "NATVRDOVYTAZENAFLASHKARTAZESLOTU1" :D

* Problem muze byt ve spatnem kontaktu mezi flashkartou a slotem, pokud by to byl ten pripad, tak rychle a jednoduche reseni je "podlozit" kartu kouskem papiru (vyplnit diru a zlepsit tim kontakt).

* Muze to byt i softwarem na karte - zkus pouzit ten nejnovejsi dostupny.

* A poslednim problemem muze byt syn - ona jsou decka vynalezava a kdo vi, co s tim doopravdy provadi :D (ja sam byl hodne vynalezavej jako malej :wohow:)

Aha, takže jestli se hra vypne vypnutim nds nebo softresetem je jedno? Já jsem mu teda říkal, ať z her "vyskakuje" softresetem (intuitivně mi to přišlo takový šetrnější)....ale asi praktikuje oba způsoby, myslím, jak mu to vyjde.

No, pokusím se to nějak nasimulovat - jestli třeba určitejm hrám nevadí jejich vypínání přes vypnuti nds....jako že se pak při dalším načtení kousnou...???

Natvrdo vytažená karta ze slotu myslím nebyla......a kdyby jo, tak by to bylo divný, že by nefungovali jen některé hry,ne?

Podložt kartu kouskem papiru je dobrej nápad, můžu ho zkusit...ale zase, proč by se to pak projevovalo jen někdy a jen u některých her?

Software DSTT karty zkusím změnit - mám tuším 1.15...Novějším se bráním, jelikož nemám na 100% jistotu, že nemám fake kartu (kupoval jsem na dealextreme) a bojím se možného zničení. Zkusím tam dát sw 1.14 a uvidím.

Jinak díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Popravde s DX mam dobre zkusenosti a neprodava FAKE karty (nebo alespon by nemel). Tudiz bych otestoval i tu posledni verzi FW pro DSTT, ale napred bych se podival po ruznych forech (nebo mozna i na jejich oficialnich strankach) zda nekde neni porovnani jak vypada original/Fake...

Co me jeste napada je, vyzkouset jine verze tech her (USA/EU) dle toho, kterou zrovna pouzivas - tedy syn :D a dale jeste mrknout, zda nepotrebuje patch...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu