Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

vaše/naše screenshoty témat


Dejv

Recommended Posts

Ukažte váš screen (Home+Power button) témata které v iPhonu používate 8)

nckzf9.png

:arrow: Moje první schématko na iPhone

:arrow: Zdrojem je schéma Mac OS X Theme

:arrow: Ikonky jsou převzaté z jiných schémat a z dalších ikonek

Tak snad se někomu bude líbit, nejduležitější je že se líbí mě :).

Pokud by měl někdo zájem můžu upnout (ve složce jsou ještě tak 3-5 variant pro změnu jednotlivých ikonek).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Jura, jeste jsem ho nepojmenoval. xDD Wallpaper neni muj, ten je z dA. Zbytek je moje tvorba - Infiniboard, Iconoclasm + vlastni rozlozeni pres Iconoclasm Layout Builder, vlastni ikony ... Zatim vse, jeste to nemam dodelany. :-D Potom bych mohl klidne hodit link. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nice Galaxy :) Hlavně lockscreen vypadá tak pěkně čistě.

Tady je můj - je tam Stack a Categories s themem Abeo. Jediný co se mi nelíbí jsou ikonky pro složky, ale netuším, kde najít lepší. Na celý Cydii za něco stojí asi čtyři packy, a jeden z nich je tenhle (a stejně se mi moc nelíbí). Nějakej nápad?:)

op4t2o.png1zvdgqw.png

1zvdgqw.jpg2cpf0a0.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejakej napad? :-D Zkus si neco najit na dA http://www.deviantart.com/#catpath=customization/handhelds/ipodtouch&order=9&q=categories nebo macthemes http://macthemes.net/forum/viewforum.php?id=24&p=1 . Kdyz to pak ty ikony, co sis vybral nakopirujes do /var/stash/Themes.xxx/<nazev skinu>/Icons/ a aktivujes to normalne ve winterboardu, tak ti to pujde. ;-) Ale ta ikona se musi jmenovat uplne stejne, jako se jmenuje na springboardu (zalezi i na velkych a malych pismenech)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu